Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Сучасні підходи і методи викладання прикладних дисціплін при підготовці фахівців з електромеханіки
    (НТУ "ХПІ", 2010) Бондаренко, Валерій Іванович; Пирожок, Андрій Володимирович; Осадчий, Володимир Володимирович
  • Ескіз
    Публікація
    Дослідження продуктивності і надійності складання вузла "Гідроагрегат" в умовах автоматизованого виробництва
    (НТУ "ХПІ", 2015) Шелковий, Олександр Миколайович; Мартинов, Михайло Сергійович; Набока, Олена Володимирівна
    Наведено аналіз проблем та існуючих методів підвищення продуктивності складання вузлів. Для підвищення продуктивності та автоматизації складання вузлів запропонована математична модель системи імітаційного моделювання виробничих систем складання вузлів. Прогнозується підвищення продуктивності складання вузлів до 20 % при використанні математичної моделі систем імітаційного моделювання виробничих систем.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження впливу різних факторів на величину інтервалів на розділових стрілках
    (НТУ "ХПІ", 2015) Кудряшов, А. В.
    Виконано дослідження впливу таких випадкових факторів, як значення основного питомого опору руху вагону та точності реалізації швидкості виходу відчепа з гальмової позиції на величину інтервалів між відчепами составу, що розформовуються на сортувальній гірці. Виконано статистичну обробку величини різниці між інтервалами, що отримані за результатами оптимізації режиму розформування составу та при скочуванні в умовах дії випадкових факторів.
  • Ескіз
    Публікація
    Сучасні проблеми і методи математичного і комп'ютерного моделювання в економіці та менеджменті
    (НТУ "ХПІ", 2014) Білоцерківський, Олександр Борисович
    В роботі розглянуто теоретичні засади математичного моделювання, визначено його сучасні проблеми та запропоновано ефективні засоби їх подолання. Наведено основні математичні методи, що використовуються при розв’язуванні оптимізаційних задач. Досліджено сучасні проблеми комп’ютерного моделювання та наведено його класифікацію. Особливу увагу приділено методу Монте-Карло як методу імітаційного моделювання, наведено його особливості та рекомендації щодо застосування при розв’язуванні задач економіки та менеджменту.