Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Перерозподіл газу між об'ємною та бульбашковою фазою у воді, що опромінена електромагнітними хвилями низької інтенсивності
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2022) Алмазова, Олена Борисівна; Лисиченко, Микола Леонідович
    Одержано, що опромінення рідкої води електромагнітними хвилями низької інтенсивності сантиметрового діапазону забезпечує зростання вільного повітря, що міститься у воді. Це збільшення викликане перенесенням у бульбашки частини газу, що розчинений у воді. "Бульбашковим" механізмом можна пояснити ефекти впливу низькоінтенсивних електромагнітних хвиль на біологічні рідини.
  • Ескіз
    Документ
    Формування локального надвисокочастотного впливу на біоструктури командами цифрового формату
    (НТУ "ХПІ", 2004) Корсунов, А. Р.
    Специфіка злучених методів електромагнітного впливу, об’єднаних телекомунікаційною мережею, на біоструктури, мотивує багатозадачний режим функціонування заданої інформаційної мережі. В зв’язку з блоковою передачею інформації неможливо при цьому використовувати традиційний канал, оскільки процесор системи не є ініціатором запису і програмні вказівки по керуванню каналами не працюють.