Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Научные методы модернизации технологии изготовления отливок блок-картера цилиндров DAEWOO SENS
    (НТУ "ХПИ", 2008) Алехин, Виталий Игоревич; Акимов, Олег Викторович; Марченко, Андрей Петрович; Ребик, А. А.
    Предлагаются научные методы модернизации технологии изготовления отливок блока цилиндров, в частности питательно-литниковой системы, с помощью компьютерного моделирования для повышения качества и эксплуатационных свойств блок-картера цилиндров DAEWOO SENS.
  • Ескіз
    Документ
    Численные методы в оптимизации параметров систем автоматического регулирования
    (Вища школа, 1980) Пикур, Э. А.; Северин, Валерий Петрович; Груздынь, В. В.; Трофимченко, Г. Ю.
    На основании вычислительных экспериментов производится оптимизация алгоритмов математического программирования, вычисления обобщенной интегральной оценки качества линейной САР, численного метода интегрирования, входящих в пакет оптимизации параметров САР.
  • Ескіз
    Документ
    Хранение данных радара некогерентного рассеяния в формате XML
    (НТУ "ХПИ", 2010) Козлов, Сергей Сергеевич
    Розглянуто алгоритм процедури обробки іоносферної інформації за допомогою радара некогерентного розсіяння та обчислювальних систем. Запропоновано впровадження локальної бази даних радіолокаційних вимірювань та збереження даних у форматі XML. Визначено переваги та недоліки запропонованого формату. Запропоновано структуру та спосіб кодування даних для формату XML.