Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Удосконалення прогнозування попиту на вантажні перевезення залізничним транспортом
    (НТУ "ХПІ", 2008) Кулешов, В. В.; Кулешов, В. М.; Носенко, М. П.
    Запропоновані методи прогнозування перевезень та обсягів навантаження шляхом рішень на підставі аналіза клієнтського середовища - інтелектуальний аналіз даних. Удосконалена технологія планування та прогнозування попиту на вантажні перевезення залізничним транспортом, яка дозволяє адміністрації інфраструктури одержувати й обробляти заявки, використовуючи клієнтські WЕВ-додатки, контролювати статус запитів і переглядати графіки на умовах ресурсозбереження. Дані рекомендації щодо підкріплення організаційно-функціональної структури залізниць на комерційному підході до організації перевезень та визначенні "центрів відповідальності" на кожному етапі надання транспортних послуг.
  • Ескіз
    Документ
    Фактори впливу на фінансову стійкість підприємств в період кризи
    (НТУ "ХПІ", 2010) Матросова, Вікторія Олександрівна; Буряк, Т. В.
    Розглянуті основні фактори впливу на фінансову стійкість підприємств. Визначено, що для поліпшення стабільності суб’єкта господарювання та пристосування його до ринкових відносин, потрібно проводити аналіз внутрішніх та зовнішніх факторів які мають вплив на підприємство.