Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Умови створення інноваційної моделі розвитку економіки України
    (НТУ "ХПІ", 2011) Задніпряна, Т. С.
    У статті розглянуто сучасні підходи щодо підвищення інноваційної активності України, зазначено недоліки інноваційної політики. Зроблено наголос на необхідності створення інноваційної моделі розвитку нашої країни.
  • Ескіз
    Документ
    Державне регулювання інноваційної діяльності
    (НТУ "ХПІ", 2011) Єлець, О. П.
    В статті охарактеризовано головну мету державної інноваційної політики, розкрито принципи державної інноваційної політики, визначено пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні: стратегічні та середньострокові інноваційні пріоритети.
  • Ескіз
    Публікація
    Інноваційна діяльність підприємства як джерело підвищення прибутку
    (НТУ "ХПІ", 2011) Літвиненко, Марія Владиславна; Кедревич, І. В.
    В статті розглядається роль інноваційної діяльності в підвищенні прибутковості підприємств і організацій, її вплив на конкурентоспроможність та ефективність діяльності підприємств. Наведено основні напрямки збільшення прибутку підприємств, шляхом впровадження інновацій. Отримані в роботі результати мають практичне значення для підвищення конкурентоспроможності та ефективності роботи підприємства.
  • Ескіз
    Документ
    Використання капіталізації на залізничному транспорті України як потенціал для залучення інвестиційних коштів
    (НТУ "ХПІ", 2013) Челядінова, Н. Г.
    У статті розглянуті питання формування механізму управління відтворенням основного капіталу й ефективністю його використання на принципах підвищення капіталізації Укрзалізниці, що дозволить підвищити стабільність, економічну стійкість і конкурентоспроможність галузі, удосконалити інноваційну, інвестиційну й амортизаційну політику в інтересах розвитку транспортної системи, економіки регіонів і країни у цілому.