Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Сетевое сопровождение воздушных объектов запросными системами наблюдения единой информационной сети
    (НТУ "ХПИ", 2009) Обод, Иван Иванович; Заволодько, Анна Эдвардовна
    Наведено алгоритм супроводження повітряного об`єкту системами спостереження, що запитують при включенні їх в єдину інформаційну мережу з розподіленою обробкою, який, завдяки єдиному координатно-часовому забезпеченню усіх систем мережі, дозволяє об'єднувати данні трасової обробки, та видається з різноманітним темпом, шляхом проведення мережевого супроводу. Розроблені концептуальні основи створення єдиної інформаційної мережі, що запитує.
  • Ескіз
    Документ
    Применение модели COCOMO II в задачах управления системными требованиями при разработке программного обеспечения
    (НТУ "ХПИ", 2006) Ткачук, Николай Вячеславович; Земляной, А. А.; Чугай, В. А.
    Розглянуто сучасні системи управління вимогами та їх типову функціональність. На основі обзору інформаційних джерел запропоновано розширення типової функціональності таких систем можливістю знаходження конфігурацій вимог, що задовольняють ряду обмежень. Даний підхід реалізується шляхом використання моделі COCOMO II та шаблонів специфікацій на базі стандартів IEEE .