Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Симметричные бифлуорофорные соединения оксазолонового ряда
    (НТУ "ХПИ", 2006) Афанасиади, Л. Ш.; Лысова, И. В.; Дистанов, Виталий Баламирович
    Синтезовані ефективні органічні люмінофори – симетричні біфлуорофорні сполуки оксазолонового ряду. Проведені порівняльні дослідження спектрально-люмінесцентних властивостей синтезованих речовин з аналогічними моно похідними.
  • Ескіз
    Документ
    Методы аппаратурного спектрального анализа случайных сигналов
    (НТУ "ХПИ", 2008) Харченко, Александра Леонидовна; Чмутова, Е. А.; Кунах, Т. А.
    У статті наведений порівняльний аналіз відомих методів вимірювання оцінок спектральної щільності потужності випадкових сигналів (класичних и корреляційно-фільтрового), аналіз основ (структур, принципів) побудови відомих цифрових фільтрових аналізаторів спектру, обгрунтування напрямів, приватних завдань і методів досліджень.
  • Ескіз
    Документ
    Свойства железо- и оловооксидных покрытий на стекле с модифицирующими добавками сурьмы
    (НТУ "ХПИ", 2009) Сытник, Римма Дмитриевна
    У роботі досліджено властивості стекол з залізооксидними та оловооксидними покриттями, у які введено добавки сурми та показано, що стекла мають підвищену сонцезахищенність і механічні властивості, а також мають рідкісні кольорові відтінки.