Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Спектры импеданса оксидированого алюминия, электрохимически модифицированного наночастицами никеля
    (НТУ "ХПИ", 2008) Лысюк, Л. С.; Огенко, В. М.; Волков, С. В.; Дзязько, Ю. С.
    Методом імпедансної спектроскопії досліджені зразки оксидованого алюмінію, попередньо модифіковані сполуками нікелю як при анодній, так і при катодній поляризації. Методом комп'ютерного моделювання розраховані відповідні еквівалентні схеми, ідентифіковані області, що відповідають морфології поверхні й просторовому заряду. Показано, що анодно модифіковані зразки характеризуються більше високою корозійною стійкістю в порівнянні з катодно активованими.
  • Ескіз
    Документ
    Электрохимический синтез поликристаллических и аморфных покрытий никель-бор, их свойства и области применения
    (НТУ "ХПИ", 2008) Цыбульская, Л. С.; Гаевская, Т. В.; Бекиш, Ю. Н.
    Методом електрохімічного осадження отримані полікристалічні та аморфні покриття нікель-бор. Досліджено вплив вмісту бора та температури прогріву на структуру та морфологію покрить. Досліджена корозіонно-хімічна поведінка покрить з різним вмістом неметалічного компоненту у 3,5 % розчині NaCl. Встановлено взаємозв’язок між складом, структурою покрить та їх фізико-хімічними, захисно-корозіонними та електричними властивостями. Розглянуті області практичного застосування покрить нікель-бор.
  • Ескіз
    Документ
    Получение электролизом наноструктурированных осадков палладия в двухслойных электрохимических электролизерах
    (НТУ "ХПИ", 2010) Козин, Л. Ф.; Богданова, А. К.; Захарченко, Н. Ф.
    Виконано катодне відновлення паладію в 2-х фазній системі складу: органічна фаза – водний розчин йонів паладію; визначені кінетичні характеристики відновлення тетрахлоридних комплексів паладію: струм обміну, кутовий коефіцієнт та коефіцієнт переносу заряду. Проаналізовано специфічну адсорбцію тетраетилхлористого амонію разом з негативно зарядженими хлоридними комплексами паладію на поверхні паладієвого електроду.
  • Ескіз
    Документ
    Синтез медных нановолокон в матрице пористого анодного оксида алюминия
    (НТУ "ХПИ", 2011) Семкина, Елена Владимировна; Байрачный, Борис Иванович; Ляшок, Лариса Васильевна; Борзенко, О. В.
    В статье рассмотрен процесс создания пленок анодного оксида алюминия с заданными свойствами. Сформированные образцы использованы в качестве матрицы для создания композитного материала Al2O3-Cu. Определены параметры, позволяющие синтезировать медные нановолокна определенного размера с высокой степенью заполнения пор металлом.