Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    GAP-аналіз у публічному управлінні розвитком безпечного середовища в сільських територіальних громадах України
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Бульба, Володимир Григорович; Оробей, Віктор Вікторович
    У статті переосмислено класичний підхід до використання методу GAP-аналізу, розглянуто можливості його використання у публічному управлінні сільськими територіями та оцінювання інноваційних підходів, відповідно до стратегічних напрямів щодо розвитку соціальної сфери. Розроблено та запропоновано рекомендації щодо вдосконалення наявних інноваційних підходів. Доведено, що для збереження сільських територій в Україні в умовах російсько-української війни та у післявоєнний період важливим стратегічним пріоритетом публічного управління є розвиток безпечного середовища в сільській громаді (концепція «Безпечна громада», поліцейські станції, електронні послуги, концепція Zero waste, захист навколишнього середовища).
  • Ескіз
    Документ
    Інноваційний розвиток сільськогосподарських підприємств аграрного сектора економіки
    (НТУ "ХПІ", 2013) Рекуш, А. М.
    В статті розглянуто інноваційний розвиток підприємств аграрного сектора економіки, досліджено проблеми, що виникають в ході вирішення цього завдання, запропоновано ряд першочергових заходів, які потрібно вжити для сприяння інноваційної діяльності аграрного сектора економіки