Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Управління капітaлом підприємства як фактoр йoгo стaлoго рoзвитку
    (НТУ "ХПІ", 2017) Доренський, Євген В'ячеславович
    У статті розглядаються особливості формування структури капіталу підприємства, обґрунтовується необхідність управління нею, запропонована модель управління капіталом підприємства в ринкових умовах, проведені дослідження сучасних тенденцій формування капіталу в Україні.
  • Ескіз
    Публікація
    Шляхи оптимізації структури капіталу: аналіз теоретичних надбань
    (НТУ "ХПІ", 2013) П'ятак, Тетяна Вікторівна; Гальцов, А. Ю.
    В статті розглянуті різноманітні підходи до формування ефективної структури капіталу та основні напрямки вивчення цього питання; описуються критерії оптимізації структури капіталу.
  • Ескіз
    Документ
    Порівняльний аналіз політики фінансування міжнародних компаній у сфері автомобільної промисловості
    (НТУ "ХПІ", 2013) Загребальна, О. В.
    В статті проводиться порівняльний аналіз політики фінансування у автомобілебудівній промисловості. Визначається структура капіталу певних підприємств, а також форми запозиченого капіталу, що вони використовують. Зроблені висновки щодо визначення найбільш поширених форм та причин такого вибору