Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Исследование возможностей резервного копирования веб-сайтов, созданных на основе WordPress
    (НТУ "ХПИ", 2017) Егорова, Ирина Николаевна; Гладкая, Анна Алексеевна
    В статье проведено исследование возможностей резервного копирования сайтов. Проведен анализ существующих плагинов. Предложен backup-плагин, разработанный на основе системы контроля версий GIT. Плагин позволяет осуществлять инкрементное и дифференциальное резервное копирование, восстанавливать backup из конкретной точки, а также автоматизировать процесс создания резервной копии посредством настройки расписания.
  • Ескіз
    Документ
    Використання хмарних технологій у бізнесі та побудова моделі переходу до них
    (НТУ "ХПІ", 2014) Александрова, М. А.
    Розглянуто сутність терміну "хмарні технології" та актуальність їх впровадження в сучасному світі, основні моделі розгортання хмарних сервісів та їх характеристика та основні види послуг, що надаються хмарними системами. В роботі детально описуються переваги та недоліки використання цих технологій, їх вплив на діяльність сучасних підприємств. Проведено аналіз ринку хмарних технологій України, рівня обізнаності в хмарних сервісах керівників та ІТ-служб вітчизняних підприємств та виявлено основні причини їх переходу до хмари. Побудована загальна модель переходу компаній до хмарних технологій, що складається з чотирьох етапів: дослідження, оцінка ефекту від переходу, запуск та реалізація, кожен з яких включає в себе свої відповідні етапи, проходження яких є обов’язковим для досягнення мети переходу.
  • Ескіз
    Документ
    Методологічна оцінка економічного ефекту від переходу до хмарних технологій
    (НТУ "ХПІ", 2014) Александрова, М. А.
    Розглянуто роль та місце використання хмарних технологій в діяльності сучасних підприємств, питання вибору програм для міграції та підходу до процесу міграції у хмару. Виявлені основні моменти економії часу та фінансів компаній у разі впровадження хмарних обчислень, що відкривають нові конкурентні переваги на ринку. Запропонована методологічна оцінка економічного ефекту від переходу до хмарних технологій, представлені основні етапи оцінки ефекту. Розглянуто поняття сукупної вартості володіння ІТ-інфраструктурою як один із методів оцінки витрат, пов’язаних з компонентами комп’ютерних систем, представлено перелік складових сукупної вартості володіння у порівнянні з витратами на перехід та роботу в хмарі.
  • Ескіз
    Документ
    Єлементи розвитку та перспективи досліджень технології хмарних обчислень
    (НТУ "ХПІ", 2013) Угрин, Д. І.; Шевчук, С. Ф.
    Проведено та описано характеристики і дослідження як стану, так і розвитку хмарних обчислень. Визначено вимоги онтологічного опису хмарних обчислень. Досліджено перспективи в області переліку стандартів та специфікацій хмарних обчислень