Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження закономірностей очищення водопровідної води методом виморожування
    (НТУ "ХПІ", 2016) Безрук, Зоя Домініківна; Радов, Денис Георгійович; Маслов, Володимир Петрович; Дорожинський, Гліб Вячеславович; Дорожинська, Ганна Василівна; Конченко, Алла Вікторівна
    Експериментально виявлено, що ефективність очищення методом виморожування водопровідної води має "S" – подібний графік, який складається з трьох частин: 1 – початковий етап з малою ефективністю; 2 – з високою ефективністю; 3 – де графік поступово наближається до межі, обумовленої фізико-хімічною природою процесу очищення. Ця закономірність дозволяє визначити ефективність процесу в залежності від кількості циклів виморожування. Результати досліджень можуть бути використані для вдосконалення існуючих та створення нових методик контролю процесу очищення водопровідної води.
  • Ескіз
    Документ
    Влияние свойств растворителя на коррегированную предельную молярную электропроводность солей меди (II)
    (НТУ "ХПИ", 2015) Кофанова, Е. В.
    Изучение влияния свойств растворителя на процессы ионной ассоциации и ионной миграции в растворах несимметричных электролитов проводилось в двойных смешанных растворителях, где основным компонентом был диметилсульфоксид, а вспомогательными − хлорбензол и пиридин. Процесс активации ионной миграции сильно зависит от вязкости растворителя, поэтому именно коррегированная на вязкость растворителя предельная молярная электропроводность λ₀˙ƞ дает возможность сделать выводы о влиянии характеристик смешанного растворителя на величину предельной молярной электропроводности λ₀.