Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Публікація
    Використання статистичного аналізу в теплоенергетиці України
    (НТУ "ХПІ", 2015) Білоцерківський, Олександр Борисович
    В роботі розглянуто використання статистичного аналізу в теплоенергетиці України. Проведено аналіз сучасного стану теплоенергетичної галузі України та структури паливно-енергетичних ресурсів. Досліджено виробництво теплової енергії в Україні за 2005–2013 р.р. Для цього розраховано аналітичні показники ряду динаміки. Визначено вид лінії тренду, параметри рівняння регресії лінії тренду. Оцінено тісноту та значущість зв’язку між ознаками. Визначено точковий та інтервальний прогнози щодо виробництва теплової енергії в Україні в 2015 році, зроблено висновки.
  • Ескіз
    Документ
    Методы обработки сигналов мультидетекторных систем цифровой радиографии
    (НТУ "ХПИ", 2013) Волков, В. Г.; Рыжиков, В. Д.; Ополонин, А. Д.; Лисецкая, Е. К.
    Анализ известных и разработка отдельных методов обработки сигналов сцинтилляционных детекторов в мультидетекторных цифровых радиографических системах позволили повысить динамический диапазон на 10-20 дБ. Это привело к уменьшению погрешности вычисления эффективного атомного номера в 0,2 единиц и к увеличению радиационной толщины вещества, сканированных в полтора раза.