Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Вибори земських установ Харківської губернії (1865-1914 рр.)
    (НТУ "ХПІ", 2012) Проць, Н. В.
    Введення в 1865 р. в Російській імперії губернських і повітових земських установ зумовило затвердження місцевих органів влади і в Харківській губернії. У статті розглядається процес виборів в земства, простежено зміни соціального складу гласних земських установ, участь в них дворянського стану.
  • Ескіз
    Документ
    Роль Владики Антонія (Храповицького) в реформуванні церковного управління та відновлення патріаршества
    (НТУ "ХПІ", 2013) Телуха, Світлана Степанівна
    В статті проаналізовано погляди митрополита Антонія щодо змін в церковно-релігійному управлінні та реформування синодального періоду історії РПЦ. Ініціативність стосовно назрівших змін в управлінні церквою довгий період часу жевріла в поглядах та мріях Владики. Спроба втілити їх у життя стала можливою на Помісному соборі 1917-1918 рр. в результаті якого Патріаршество було відновлено.
  • Ескіз
    Документ
    Деякі історичні аспекти формування виборчих технологій в українських землях
    (НТУ "ХПІ", 2013) Киян, М. Ш.; Окладна, М. Г.
    У статті розглядаються процеси становлення та розвитку виборчих технологій в українських землях на різних історичних етапах їх існування. Історико-правове дослідження цих технологій має і науковий, і практичний інтерес. Особливий акцент робиться на використанні історичного досвіду виборчих традицій українського суспільства для подальшого їх застосування при формуванні органів влади, ефективного впливу на електорат як основної умови успішного проведення виборчих кампаній та побудови громадянського суспільства України.