Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Забезпечення фінансової стійкості підприємства – суб’єкта ЗЕД
    (НТУ "ХПІ", 2011) Другова, Олена Сергіївна; Клименко, Г. В.
    У роботі розглянуті фактори та причини, які впливають на забезпечення фінансової стійкості на підприємстві – суб’єкті ЗЕД.
  • Ескіз
    Документ
    Аналіз методів визначення рівня нестабільного розвитку підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2014) Товажнянський, Вячеслав Леонідович
    Розглянуто існуючі вітчизняні та зарубіжні методи визначення ознак та ймовірності нестабільної роботи машинобудівного підприємства. Розроблено рекомендації по використання методичної бази для підвищення ефективності роботи промислових підприємств, зменшенню рівня нестабільності виробничо-підприємницької діяльності.
  • Ескіз
    Документ
    Визначення ознак банкрутства: санація та реструктуризація підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2013) Товажнянський, Вячеслав Леонідович; Перерва, Петро Григорович
    Проаналізовано сучасні вітчизняні та зарубіжні методи визначення ознак та ймовірності банкрутства машинобудівного підприємства. Розроблено рекомендації по сфері використання санації та реструктуризації в антикризовому управлінні машинобудівними підприємствами.