Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Напрямки підвищення ефективності використання основних фондів підприємства при впровадженні інновацій
    (НТУ "ХПІ", 2015) Александров, Віталій Володимирович; Лисак, Марина Ігорівна; Шкрьогал, Ольга Володимирівна
    У сучасному розвитку економіки суб’єкти господарювання намагаються найбільш ефективно реалізувати свої функціональні завдання при максимальному використанні наявних економічних ресурсів, основних та оборотних фондів, кадрового та виробничого потенціалу. Виробничі підприємства повинні мати засоби виробництва, які є основою продуктивної діяльності всієї системи загалом. Вони становлять основний капітал суб’єктів господарювання. У даній статті розглянуто напрямки підвищення ефективності використання основних фондів підприємства при впровадженні інновацій.
  • Ескіз
    Документ
    Використання капіталізації на залізничному транспорті України як потенціал для залучення інвестиційних коштів
    (НТУ "ХПІ", 2013) Челядінова, Н. Г.
    У статті розглянуті питання формування механізму управління відтворенням основного капіталу й ефективністю його використання на принципах підвищення капіталізації Укрзалізниці, що дозволить підвищити стабільність, економічну стійкість і конкурентоспроможність галузі, удосконалити інноваційну, інвестиційну й амортизаційну політику в інтересах розвитку транспортної системи, економіки регіонів і країни у цілому.