Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Основні особливості оптимізації показників якості розмірів координованих отворів при різних видах обробки
    (НТУ "ХПІ", 2018) Бурдейна, Вікторія Михайлівна; Артюх, Світлана Миколаївна
    Визначена функціональна залежність розмірів полів розсіювання від бази і позиційних відхилення осей з урахуванням питомих факторів. Розглянуто запропоновані залежності для визначення полів розсіювання розміру від бази і позиційного відхилення при обробці отворів в системах без спрямування ріжучого інструменту. Розглянуті статистичні характеристики розподілу процесу обробки отворів свердлінням в системах без спрямування від базової поверхні до осі отвору і розташування осей отворів. Запропоновані нормативні данні для розробки проекту стандарту забезпечення якості взаємозамінності розмірів координованих отворів.
  • Ескіз
    Документ
    Унификация и стандартизация технологической оснастки – важнейшее условие ускоренной технологической подготовки производства
    (НТУ "ХПИ", 2011) Мовшович, А. Я.; Федосеева, М. Е.; Агорков, В. В.
    Рассмотрены вопросы стандартизации технологической оснастки и ее влияние на качество и ускорение технологической подготовки производства.