Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Підвищення точності оптоелектронного вимірювача концентрації газу в рудничній атмосфері шахт
    (НТУ "ХПІ", 2017) Вовна, Олександр Володимирович; Зорі, Анатолій Анатолійович; Ахмедов, Рамін Нізамійович
    При виконанні досліджень вимірювача концентрації метану встановлено, що використання оптоелектронних компонентів із спектрально-узгодженими характеристиками та їх заливкою халькогенідним склом підвищує оптоелектронний К.К.Д. вимірювача у 1,7 разів. Впровадження запропонованих рекомендацій зменшило основну похибку вимірювання метану з 0,2 % до 0,08 % у діапазоні від 0 до 4 %. Отриманий результат істотно перевищує показники точності існуючих аналогів вимірювачів концентрації метану в рудничній атмосфері.
  • Ескіз
    Документ
    Способ повышения чувствительности и точности оптического измерителя концентрации метана
    (НТУ "ХПИ", 2013) Вовна, А. В.; Зори, А. А.; Коренев, В. Д.
    Предложен способ повышения чувствительности и точности оптического измерителя концентрации метана, который основан на линеаризации его характеристики преобразования с умножением на ее обратную функцию программными методами цифровой обработки результатов измерений, что позволило повысить чувствительность и точность измерителя в 4 раза в диапазоне высоких концентраций метана от 30 до 100⁰ᵟ %.