Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    The influence of stray inductance of storage capacitor and load capacitance on transients in high voltage facilities with pulse transformers
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020) Kostiukov, Ivan
    У статті розглядається вплив паразитних індуктивностей накопичувального конденсатора і ємності об'єкта контролю на струми в первинній та вторинній обмотках імпульсного трансформатора. Крім того розглядається вплив паразитних індуктивностей на напругу на навантажувальній ємності об'єкта контролю, а також на ємності накопичувального конденсатора. Згідно з результатами проведеного моделювання паразитна індуктивність об'єкта контролю має більш значний вплив на форму напруги на ємності навантаження ніж паразитна індуктивність накопичувального конденсатора.
  • Ескіз
    Документ
    К процессу возбуждения асинхронных генераторов
    (НТУ "ХПИ", 2015) Марков, Владислав Сергеевич; Поляков, Игорь Владимирович
    Статья посвящена проблеме возбуждения асинхронных генераторов. Рассматривается традиционный подход к процессу самовозбуждения и, самовозбуждение, как автоколебательный процесс в системе асинхронный двигатель-конденсатор, что позволяет уменьшить мощность возбуждения или емкость конденсаторов возбуждения. Рассматривается влияние взаимной индуктивности обмоток статора и ротора на процесс самовозбуждения.