Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Оптимізація складу комплексного антиоксиданту
    (НТУ "ХПІ", 2015) Семченко, Галина Дмитрівна; Бражник, Діна Анатоліївна; Повшук, В. В.; Рожко, І. М.; Старолат, Олена Євгенівна
    В роботі представлено результати оптимізації комплексного антиоксиданту, який складається з Al, етилсилікату та оксалату нікелю, для захисту від окиснення графіту в периклазовуглецевих виробах. Встановлено залежність розподілу показників міцності зразків і відкритої поруватості від вмісту компонентів в складі комплексного антиоксиданту. Показано, що незалежно від співвідношення компонентів в складі комплексного антиоксиданту відкрита поруватість периклазовуглецевих вогнетривів після термообробки при 180-200 °С не перевищувала 17 %.
  • Ескіз
    Документ
    Использование никелевых антиоксидантов в составе периклазоуглеродистых огнеупоров
    (НТУ "ХПИ", 2014) Бражник, Дина Анатольевна; Семченко, Галина Дмитриевна; Рожко, И. Н.; Повшук, В. В.; Старолат, Елена Евгеньевна
    В данной статье приводятся результаты физико-механических испытаний периклазоуглеродистых материалов, включающих в свой состав антиоксиданты, различной предыстории получения. Из данного исследования можно заключить, что использование синтезированного оксалата никеля показывает наиболее оптимальное сочетание физико-механических свойств.