Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Анализ влияния магнитной проницаемости стальных элементов железобетонных конструкций домов на уровень ослабления геомагнитного поля в помещениях
    (НТУ "ХПИ", 2015) Грецких, Светлана Владимировна
    Показано, что использование в строительстве стандартного арматурного проката приводит к опасному ослаблению геомагнитного поля в помещениях. Определены требования к магнитной проницаемости "слабомагнитной" конструкционной стали (μн<70), применение которой в жилищном строительстве позволит обеспечить комфортные условия проживания по магнитному полю.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив концентрації водню в металі на тріщиностійкість трубопроводів ТЕС
    (НТУ "ХПІ", 2014) Сиротюк, А. М.; Барна, Р. А.; Лещак, Р. Л.
    Розглянуто випадок наявності техногенних органічних домішок у теплоносії парогенеруючих систем енергоблоків, що є потенційним джерелом наводнювання металу живильних трубопроводів. Показано, що прискорений розвиток тріщиноподібних дефектів в металі трубопроводу із зростанням концентрації органічних домішок у робочому середовищі спричинений зростанням ступеня наводнюваності металу. Визначено розподіл локальної концентрації водню біля вершини корозійно-втомної тріщини. Встановлено взаємозв’язок між швидкістю росту тріщини та локальною концентрацією водню біля її вершини. Іл.: 12. Бібліогр.: 13. назв.