Вісник № 59

Постійне посилання зібрання

Переглянути

Нові надходження

Зараз показуємо 1 - 5 з 30
 • Документ
  Передумови виникнення рекрутингу як інструменту з підбору персоналу
  (НТУ "ХПІ", 2010) Жиляєва, І. Ю.
  Зростання ваги людського чинника призвело до виникнення потреби у різнобічній якісній та кількісній оцінці якостей претендента. Тому класичний підбір персоналу відходить на другий план, а новітні технології витісняють попередні. Рекрутингові послуги отримують все більше розповсюдження та оволодівають новими сегментами українського ринку.
 • Документ
  Соціальна ефективність інновацій
  (НТУ "ХПІ", 2010) Ящишина, І. В.
  Стаття присвячена аналізу основних підходів щодо визначення суті та напрямів соціальної ефективності інновацій в умовах побудови інноваційної економіки.
 • Документ
  Макроекономічна політика в Україні: аналіз та спрямування
  (НТУ "ХПІ", 2010) Волоснікова, Наталія Миколаївна
  У статті висвітлено проблему спрямування макроекономічної політики в Україні в умовах виходу з фінансової кризи та реформування економіки. Досліджено вплив макроекономічної політики на забезпечення сталого економічного розвитку в Україні.
 • Документ
  Особливості оцінки управлінської праці в сучасних організаціях
  (НТУ "ХПІ", 2010) Церковна, Г. І.; Вільк, А. В.
  Статтю присвячено питанням особливостей оцінки управлінської праці. Досліджено основні підходи до поняття "управлінська праця" та "управлінський персонал". Визначено основні чинники, що впливають на ефективність оцінки управлінської праці.
 • Документ
  Адаптація митно-тарифної політики країн-членів СОТ до умов світової фінансово-економічної кризи
  (НТУ "ХПІ", 2010) Шемаєва, Л. Г.
  Розглядається проблема вдосконалювання тарифного регулювання зовнішньої торгівлі України в умовах її членства у ВТО. Проаналізовано міжнародний досвід адаптації тарифної політики країн-членів ВТО в умовах світової фінансово-економічної кризи. Запропоновано основні шляхи вдосконалювання тарифного регулювання зовнішньої торгівлі України.