Користувач:
Максим Главчев

Вантажиться...
Зображення профілю

Email

Дата народження

Дослідницькі проекти

Структурні одиниці

Посада

Прізвище

Ім'я

Ім'я

Максим Главчев

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 22
  • Ескіз
    Публікація
    Використання тематичного моделювання для вирішення завдання пошуку наукового експерта
    (Петров В. В., 2022) Главчева, Юлія Миколаївна; Главчев, Максим Ігорович
  • Ескіз
    Публікація
    Визначення авторського стилю в академічних текстах: емпіричні дослідження
    (НТУ "ХПІ", 2017) Главчева, Юлія Миколаївна; Каніщева, Ольга Валеріївна; Главчев, Максим Ігорович
  • Ескіз
    Публікація
    Штучний інтелект: проблеми та протиріччя, з якими стикається людина у кіберпросторі
    (НТУ "ХПІ", 2017) Главчев, Максим Ігорович; Главчева, Юлія Миколаївна
    Розглядається проблема створення штучного інтелекту, як ймовірного елементу кіберпростору. Кіберпростір представлений складною системою інформації та інформаційних сервісів, в якій відбувається діалог між людиною та елементами кіберпростору. У віртуальному просторі формується "відбиток користувача", що сприяє поширенню впливу інформаційного наповнення кіберпростору на свідомість та світогляд людини. Відбувається трансформація роботи бібліотеки в нових умовах, при цьому інформаційні ресурси бібліотеки займають особливе місце у кіберпросторі.
  • Ескіз
    Публікація
    Реалізація засобу прискорення роботи асиметричного алгоритму шифрування
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Баленко, Олексій Іванович; Главчев, Максим Ігорович; Філоненко, Алевтина Михайлівна; Брік, Н. О.
  • Ескіз
    Публікація
    Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни "Основи пошукової оптимізації (SEO)"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Панченко, Володимир Іванович; Главчев, Максим Ігорович
    Самостійна робота студента (СРС) відіграє важливу роль у навчальному процесі, сприяючи розвитку навичок, умінь і знань, формуванню пізнавальних методів та стимулюючи інтерес до творчої діяльності. Правильно спланована і організована самостійна робота студентів дозволяє: ✓ підвищити якість і інтенсивність освітнього процесу; ✓ стимулювати інтерес до обраної професії та опанування її специфіки; ✓ залучити студентів до творчої діяльності; ✓ реалізовувати диференційований підхід у навчанні. Мета самостійної роботи студентів полягає в оволодінні фундаментальними знаннями та практичним досвідом у вибраній професії. Вона повинна розвивати відповідальність, організованість і здатність творчо підходити до вирішення нестандартних завдань. Самостійна робота охоплює різні форми індивідуальної та колективної діяльності, що здійснюються студентами під керівництвом викладача, але без його безпосередньої участі, у спеціально відведений аудиторний або позааудиторний час. Це особлива форма навчання, яка передбачає виконання завдань викладача і вимагає творчого підходу та вміння самостійно здобувати знання. Методологічною основою самостійної роботи студентів є діяльнісний підхід, який орієнтований на формування вміння вирішувати як стандартні, так і нестандартні завдання. Це передбачає використання творчого підходу ініціативності і застосування на практиці знань, умінь і навичок, отриманих у процесі вивчення дисципліни. Структурно самостійну роботу студента можна поділити на дві частини (залежно від організатора): 1. під керівництвом викладача – детально прописана в навчально методичних матеріалах; 2. самостійно студентом – за власним вибором і без безпосереднього контролю викладача.
  • Ескіз
    Публікація
    Загальний підхід до комбінованих шифрів
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2012) Главчев, Максим Ігорович; Новікова, А. В.
  • Ескіз
    Публікація
    Технології машинобудування: науковий ландшафт
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2022) Главчева, Юлія Миколаївна; Главчев, Максим Ігорович
    У статті проведено аналіз джерел та публікацій за темою «технології машинобудування». Джерело даних – інформаційно-аналітична система Scopus. На основі публікаційних даних створено карту спів-авторів та науковий ландшафт за темою «технології машинобудування». Виявлено науковців, які є лідерами за кількістю публікацій та актуальні наукові напрями для формування стратегії наукових досліджень.
  • Ескіз
    Публікація
    Програмний модуль на основі модифікованого криптографічного алгоритму сімейства AES
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Баленко, Олексій Іванович; Главчев, Максим Ігорович; Трубкін, О. В.
  • Ескіз
    Публікація
    Дослідження атак типу SQL injection та захисту від них
    (ФОП Тарасенко В. П., 2019) Главчев, Максим Ігорович; Чорнобай, О. В.
  • Ескіз
    Публікація
    Рух "Відкритого доступу" до світових ресурсів наукових спільнот
    (НТУ "ХПІ", 2012) Главчев, Максим Ігорович; Главчева, Юлія Миколаївна