Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Ескіз
    Документ
    Ефективність системи менеджменту безпеки праці та охорони здоров'я на підприємствах машинобудування
    (2023) Євтушенко, Наталія Сергіївна; Твердохлєбова, Наталя Євгеніївна; Мезенцева, Ірина Олександрівна
    Зі зростанням масштабів виробництва та технологічних можливостей збільшується і масштаб наслідків від аварій, а також небезпека для здоров'я та життя працівників цих виробництв. Промислові підприємства машинобудування прагнуть, з одного боку, зменшити витрати, пов'язані з охороною здоров'я та безпекою праці, з іншого, покращити корпоративний імідж та одночасно підвищити ефективність виробництва. В даний час все більше компаній машинобудівного профілю приділяють увагу даному питанню, одні організації ставлять перед собою такі цілі як відсутність травм на виробництві за певний період, інші відмовляються від послуг підрядників, якщо вимоги щодо безпеки не виконуються. З усього вищесказаного можна зробити висновок, що системи менеджменту здоров'я та безпеки на виробництві будуть набувати все більшого значення.
  • Ескіз
    Документ
    Розробка теоретичних і методологічних основ забезпечення безпеки
    (2023) Євтушенко, Наталія Сергіївна; Твердохлєбова, Наталя Євгеніївна
    Реагування на кризову ситуацію виступає необхідним компонентом менеджменту та є його комунікативною складовою. Інформаційно-комунікативні проблеми, що виникають в умовах кризи, зазвичай вирішують фахівці в галузі зв'язків із громадськістю, які зайняті забезпеченням ефективних взаємодій організації з різними групами громадськості, попередженням кризових ситуацій та зниженням інформаційного дефіциту в умовах криз – антикризовим комунікаційним управлінням.
  • Ескіз
    Документ
    Регіональна екологічна безпека в умовах воєнного стану
    (Сумський державний університет, 2023) Твердохлєбова, Наталя Євгеніївна; Євтушенко, Наталія Сергіївна
    Екологічні наслідки війни, яка триває в України вже більше року внаслідок вторгнення російської федерації величезні. Обстріли житлових будинків, промислових підприємств, транспортної інфраструктури, наземних і морських споруд, а також об'єктів водопостачання, санітарії та управління відходами завдали широкомасштабної та серйозної шкоди з безпосередніми й довгостроковими наслідками для здоров'я людей та екосистем.
  • Ескіз
    Документ
    Формування професійно значимої якості майбутніх фахівців з цивільної безпеки у процесі самостійної підготовки
    (2023) Євтушенко, Наталія Сергіївна; Твердохлєбова, Наталя Євгеніївна
    Вирішення проблеми підвищення якості та ефективності навчання у закладах вищої освіти багато залежить від успішності пристосування до двох основних видів діяльності: службової та навчальної через правильно організовану самостійну роботу, спрямовану на контрольовану самоосвіту . За таким підходом може бути досягнутий необхідний рівень сформованості професійно значимих якостей, що мають першорядне значення під час підготовки інженерів з охорони праці.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни "Перша невідкладна домедична допомога у надзвичайних ситуаціях"
    (2023) Твердохлєбова, Наталя Євгеніївна; Євтушенко, Наталія Сергіївна
    Основними завданнями самостійної роботи студентів є підготовка і виконання поточної навчальної програми і робочого плану, а також самостійне вивчення окремих розділів дисципліни під керівництвом викладача. Крім того, дана методична розробка забезпечує студентам, що навчаються за індивідуальними програмами, можливість виконання навчальних завдань за індивідуальною навчальною програмою з дисципліни “Перша невідкладна домедична допомога у надзвичайних ситуаціях”, що відповідає кінцевим конкретним результатам індивідуального навчання.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни "Регіональна техногенна та промислова безпека в умовах сталого розвитку"
    (2023) Твердохлєбова, Наталя Євгеніївна; Євтушенко, Наталія Сергіївна
    В рамках виконання самостійної роботи студенти розглядають основні вимоги до підсистем системи техногенної безпеки об’єктів, поняття підсистеми локалізації та ліквідації аварій і надзвичайних ситуацій техногенного характеру на виробництві та порядок проведення ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки. Актуальними є питання аналізу й оцінки потенційної небезпеки об'єктів господарювання для людини й навколишнього середовища, здійснення контролю за дотриманням на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності чинного законодавства, правил, стандартів, норм, положень, інструкцій з питань техногенної безпеки.
  • Ескіз
    Документ
    Важливість визначення рівня ризику з пожежної безпеки на нафтопереробному виробництві
    (2022) Слівіна, Дар'я Юріївна; Євтушенко, Наталія Сергіївна
    Запобігання пожежам і вибухам є найважливішою складовою загальної проблеми забезпечення пожежної безпеки різних об'єктів, і тому їй приділяється першочергова увага при вирішенні питань захисту об'єктів під час аварії. Вирішення яких у свою чергу передбачає оцінку пожежонебезпечних виробництв та призначення різних заходів організаційного та технічного характеру, що регламентуються різними нормативними документами.