Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 29
  • Ескіз
    Документ
    Додаткове зміцнення ювелірного інструменту типу "шабер" з використанням тертя
    (Національний університет цивільного захисту України, 2022) Волков, Олег Олексійович; Краєвська, Ж. В.; Васильченко, О. В.; Ганніченко, Т. А.; Михайлова, Л. С.
  • Ескіз
    Документ
    Забезпечення експлуатаційних вимог до матеріалів при застосуванні методів структурної інженерії поверхні
    (Національний університет цивільного захисту України, 2023) Волков, Олег Олексійович; Субботіна, Валерія Валеріївна; Субботін, Олександр Володимирович; Васильченко, О. В.
  • Ескіз
    Документ
    Вибір та застосування оптимального методу інженерії поверхні для відновлення властивостей елементів прокатного обладнання після некоректно проведеного процесу поверхневого шліфування
    (Національний університет цивільного захисту України, 2023) Волков, Олег Олексійович; Субботіна, Валерія Валеріївна; Краєвська, Ж. В.; Васильченко, О. В.
  • Ескіз
    Документ
    Альтернативне зміцнення ювелірного інструменту з використанням поверхневого локального оброблення
    (Національний університет цивільного захисту України, 2021) Волков, Олег Олексійович; Князєв, Сергій Анатолійович; Васильченко, О. В.; Доронін, Є. В.
  • Ескіз
    Документ
    Установлення взаємозв'язку між кутом загострення різального інструмента й ефективністю його термофрикційного зміцнення (ТФЗ)
    (Харківський національний автомобільно-дорожній університет, 2020) Волков, Олег Олексійович; Федоренко, Ганна Анатоліївна
    У статті вирішене актуальне завдання, присвячене встановленню взаємозв’язку між кутом загострення різального інструмента та ефективністю його термофрикційного зміцнення (ТФЗ). У роботі виконана науково обґрунтована розробка технологічного комплексу оброблення сталі з використанням методу ТФЗ, що дозволило забезпечити підвищення її пове-рхневої твердості та зносостійкості удвічі-тричі. Поверхневе зміцнення досягається форму-ванням «білого шару», що підтверджено вимірюванням мікротвердості.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження теплового впливу термофрикційної обробки на структуру та властивості сталей
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2013) Волков, Олег Олексійович
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб зміцнення поверхні
    (ДП "Український інститут промислової власності", 2010) Волков, Олег Олексійович
    Спосіб зміцнення поверхні, який включає термофрикційну обробку обертальним інструментом, який відрізняється тим, що як обертальний інструмент використовують набірний металевий диск з двома робочими зміцнювальними частинами, виконаний у формі двотавра в поперечному перерізі з двосторонньою фіксацією його складових частин та з перемінним проміжком між робочими зміцнювальними частинами диска, який забезпечується калібрувальними вставками меншого діаметра, при цьому обробку проводять одночасно двома робочими частинами диска з величиною проміжку між ними, меншою або рівною 1/2 ширини поверхні, яка зміцнюється за один прохід цього інструмента-диска.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб зміцнення та шліфування поверхні
    (ДП "Український інститут промислової власності", 2010) Волков, Олег Олексійович; Погрібний, Микола Андрійович; Сизий, Юрій Анатолійович
    Спосіб зміцнення та шліфування поверхні, який включає термофрикційну обробку поверхні обертальним інструментом, який відрізняється тим, що після термофрикційної обробки додатково проводять чистову шліфувальну обробку зміцнювальної поверхні при швидкості подачі зміцнювальної поверхні до обертального інструмента, не перевищуючої 200 мм/с, у співвідношенні з глибиною обробки, не перевищуючої 1/2 товщини зміцнювальної поверхні, при цьому як інструмент використовують складений метало-абразивний диск.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив форми деревообробного інструмента на особливості його термофрикційного зміцнювання (ТФЗ)
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020) Волков, Олег Олексійович
  • Ескіз
    Документ
    Альтернативне зміцнення поверхні виробів із сталі з використанням тертя
    (Харківський національний автомобільно-дорожній університет, 2020) Волков, Олег Олексійович
    В роботі виконано науково обгрунтована розробка технологічного комплексу обробки сталі з використанням методу термофрикційного зміцнення, що дозволило забезпечити істотне підвищення її поверхневої твердості і зносостійкості в 2-3 рази. Експериментальні дослідження проводили на основі детального вивчення впливу на кінцеві характеристики сталі зовнішніх і внутрішніх факторів при їх комплексній обробці. Поверхневе зміцнення досягається формуванням "білого шару", що підтверджено виміром мікротвердості.