Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Розв'язання задач аналітичної геометрії векторним методом
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020) Дімітрова-Бурлаєнко, Світлана Дімова; Бурлаєнко, Вячеслав Миколайович; Гиря, Наталія Петрівна
    У навчальному посібнику наведено застосування методів векторної алгебри на прикладах розв’язання геометричних задач. Посібник складений у вигляді практикуму з використання техніки векторних перетворень. Кожна задача сформульована та має розв’язок у вигляді, який не залежить від системи координат. Деякі приклади мають також координатну форму знаходження розв’язку. Посібник містить понад 30 вправ та понад 40 завдань для самостійної роботи з підказками та відповідями. Посібник призначений щодо самостійної роботи студентів інженерних спеціальностей.
  • Ескіз
    Документ
    Змішане навчання як складова розвитку креативності студентів
    (ПП Вишемирський В. С., 2019) Гиря, Наталія Петрівна; Дімітрова-Бурлаєнко, Світлана Дімова
    Розглянуто актуальність застосування моделі змішаного навчання у викладанні математичних дисциплін для формування освітнього середовища, що забезпечує розвиток креативності мислення студентів.
  • Ескіз
    Документ
    Розвиток креативності – сучасна тенденція викладання математики в технічному університеті
    (Донбаська державна машинобудівна академія, 2019) Дімітрова-Бурлаєнко, Світлана Дімова; Гиря, Наталія Петрівна
    В роботі аналізується формування креативної компетентності майбутніх інженерів в процесі викладання математики. Визначаються педагогічні умови, що впливають на розвиток креативної компетентності, а саме: створення креативного освітнього середовища, стимулюючого творчу діяльність студентів; розвиток креативного потенціалу особистості шляхом включення студентів до різних форм навчальної, науково-дослідицької діяльності. Пропонуються методи та прийоми впровадження певних педагогічних умов у процес викладання вищої математики.