Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 10
  • Ескіз
    Публікація
    Методичні вказівки до виконання реферату з дисципліни "Вступ до спеціальності. Ознайомча практика"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024-02-22) Гуцан, Олександр Миколайович
    Навчальна дисципліна «Вступ до спеціальності. Ознайомча практика» являє собою важливу складову підготовки сучасних спеціалістів. Це пояснюється тим, що Україна визначила шлях сталого розвитку з метою підняття якості науково-технічних розробок і виробництва продукції, підвищення якості продукції та послуг до рівня сучасних світових вимог. Об’єктом навчальної дисципліни є процес вивчення та засвоєння студентами основних понять, інститутів, принципів університетської освіти, певних базових економічних понять та основних механізмів підготовки за обраною спеціальністю. Предмет навчальної дисципліни – система знань, пов’язаних з цілеспрямованим отриманням фахової університетської освіти, необхідності отримання навичок самостійної роботи щодо набуття знань за обраною спеціальністю, важливості та престижності обраної спеціальності та її затребуваності на національному та міжнародному ринках праці. Мета навчальної дисципліни – допомогти студентам, слухачам у вивченні та засвоєнні основних понять, інститутів, принципів університетської освіти, певних базових економічних понять та основних механізмів підготовки за обраною спеціальністю. Завдання навчальної дисципліни полягає в тому, щоб на основі дослідження нормативних документів, теоретичних положень й узагальнення практичного досвіду роботи розкрити зміст, організаційні форми та методи університетської освіти, основні механізми підготовки за обраною спеціальністю. Науковою основою дисципліни є комплекс навчально-методичної літератури, нормативних документів, здобутків загальноекономічних наук, що визначають форми та методи університетської освіти, основні механізми підготовки за обраною спеціальністю, економікою, тощо.
  • Ескіз
    Публікація
    Методичні вказівки до виконання курсового проєкту з дисципліни "Управління персоналом"
    (2020) Кучинський, Володимир Анатолійович; Матросов, Олександр Дмитрович; Гуцан, Олександр Миколайович
    Мета курсового проєкту полягає у поглибленні та закріпленні теоретичних знань і практичних навичок, отриманих студентом в процесі вивчення дисципліни «Управління персоналом». Виконання курсового проєкту дозволяє визначити і оцінити ступінь засвоєння теоретичного матеріалу і вміння застосовувати теорію при вирішенні конкретних практичних ситуацій.
  • Ескіз
    Публікація
    Методичні вказівки до виконання розрахункового завдання з дисципліни "Бізнес-діагностика"
    (2023) Гуцан, Олександр Миколайович
    Метою розрахункового завдання є зміцнення отриманих теоретичних і практичних знань по дисципліні «Бізнес-діагностика». Завдання сприяє зміцненню й систематизації в студента набутих знань і формує вміння творчо мислити, використовуючи при цьому свої здібності при вирішенні практичних проблем бізнес-діагностики. Для виконання поставленої мети розрахункове завдання містить два розділи: теоретичний і практичний. У теоретичному розділі студенту пропонується на підставі вивчення літературних джерел виконати аналіз стану поставленого питання. У практичній частині необхідно виконати відповідні розрахунки.
  • Ескіз
    Публікація
    Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Управління персоналом"
    (Моделіст, 2022) Кучинський, Володимир Анатолійович; Гуцан, Олександр Миколайович
    Дисципліна "Управління персоналом" спрямована на продукування нових знань про: людину як суб’єкт трудової діяльності з його психологічними, фізіологічними й діловими якостями; стратегічне й оперативне планування чисельності і структури персоналу; методи відбору та розміщення кадрів з метою найбільш ефективного використання трудового потенціалу організації; методи управління працівниками і їх групами в процесі виробничої діяльності; професійну орієнтацію й адаптацію працівників; налагодження соціального партнерства в організаціях тощо. Завдання дисципліни "Управління персоналом" – забезпечення необхідного рівня знань та практичних навичок щодо основних принципів, методів, форм, організаційного механізму по виробленню цілей і завдань, спрямованих на збереження, зміцнення й розвиток кадрового потенціалу, на створення кваліфікованого і високопродуктивного згуртованого колективу, здатного вчасно реагувати на постійно мінливі вимоги ринку з урахуванням стратегії розвитку підприємства.
  • Ескіз
    Публікація
    Методичні вказівки до виконання розрахункового завдання з дисципліни "Управління персоналом"
    (Моделіст, 2022) Кучинський, Володимир Анатолійович; Гуцан, Олександр Миколайович
    Метою розрахункового завдання є закріплення отриманих теоретичних знань з дисципліни "Управління персоналом" і придбання практичних навичок по виконанню функцій та процедур управління персоналом.
  • Ескіз
    Публікація
    Методичні вказівки до виконання реферату з дисципліни "Управління персоналом"
    (Моделіст, 2021) Гуцан, Олександр Миколайович
    Навчальна дисципліна "Управління персоналом" являє собою важливу складову підготовки спеціалістів. Це пояснюється тим, що Україна в сучасних економічних умовах визначила шлях невпинного розвитку усіх сфер суспільно-економічного життя з метою підняття якості життя, підвищення конкурентного статусу до рівня сучасних світових вимог. Відповідно до комплексу проблем, що повинні вирішуватися в процесі ефективного управління персоналом, сформульовані та висвітлені додаткові теми навчального процесу, спрямованого на поєднання теоретичних знань та практичних навичок студентів. Об’єкт навчальної дисципліни – соціальна підсистема будь-якої організації, яка функціонує в сфері створення товарів і (або) послуг. Предмет навчальної дисципліни – процес комплектування організацій працівниками, їх розвиток, оцінення й стимулювання, формування високоефективних колективів, стратегічного й оперативного управління окремими працівниками і їх групами. Мета навчальної дисципліни – допомогти студентам та слухачам опанувати загальні теоретичні основи та виробити вміння та певні практичні навички з планування та організації управління персоналом в умовах ринкової економіки. Дисципліна "Управління персоналом" є однією з дисциплін, вивчення яких сприяє ефективному формуванню у майбутніх спеціалістів навичок та відповідного образу економічного мислення, необхідних здібностей для подальшого використання у майбутній практичній діяльності за фахом. Питання, що розглядаються при вивченні даної дисципліни, являють собою великий науковий і практичний інтерес, оскільки застосування ефективних заходів з управління персоналом та його управління становлять основу подальшого економічного розвитку як відповідного економічного суб’єкта так і країни в цілому, ефективного використання трудового потенціалу організації.
  • Ескіз
    Публікація
    Методичні вказівки до виконання розрахункового завдання з дисципліни "Управління розвитком персоналу"
    (Моделіст, 2021) Гуцан, Олександр Миколайович
    Навчальна дисципліна "Управління розвитком персоналу" являє собою важливу складову підготовки спеціалістів. Це пояснюється тим, що Україна визначила шлях невпинного розвитку усіх сфер суспільно-економічного життя з метою підняття якості науково-технічних розробок і виробництва продукції, підвищення конкурентного статусу до рівня сучасних світових вимог. Відповідно до комплексу проблем, що повинні вирішуватися в процесі наукової організації праці, сформульовані та висвітлені теми навчального процесу, спрямованого на поєднання теоретичних знань та певних практичних навичок. Об’єктом навчальної дисципліни є процес розвитку персоналу організації. Предмет навчальної дисципліни – система знань, пов’язаних з цілеспрямованим впливом на працівників підприємства для забезпечення ефективного функціонування та підвищення конкурентоспроможності підприємства з одночасним збагаченням інтелектуального, творчого і культурного потенціалу працівників, задоволенням їх потреб у професійному навчанні, розвитку трудової кар’єри, професійно-кваліфікаційному просуванні, соціальному розвитку. Мета навчальної дисципліни – допомогти студентам, слухачам опанувати теоретичні основи та виробити вміння, практичні навички з планування та організації розвитку персоналу в умовах ринкової економіки.
  • Ескіз
    Публікація
    Методичні вказівки до виконання реферату з дисципліни "Управління розвитком персоналу"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019) Гуцан, Олександр Миколайович
    Навчальна дисципліна “Управління розвитком персоналу” являє собою важливу складову підготовки спеціалістів. Це пояснюється тим, що Україна визначила шлях невпинного розвитку усіх сфер суспільно економічного життя з метою підняття якості науково-технічних розробок і виробництва продукції, підвищення конкурентного статусу до рівня сучасних світових вимог. Відповідно до комплексу проблем, що повинні вирішуватися в процесі наукової організації праці, сформульовані та висвітлені теми навчального процесу, спрямованого на поєднання теоретичних знань та певних практичних навичок.
  • Ескіз
    Публікація
    Методичні вказівки до виконання реферату з дисципліни "Організація праці менеджера"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019) Гуцан, Олександр Миколайович
    Навчальна дисципліна “Організація праці менеджера (ОПМ)” являє собою важливу складову підготовки спеціалістів. Це пояснюється тим, що Україна визначила шлях невпинного розвитку усіх сфер суспільно-економічного життя з метою підняття якості науково-технічних розробок і виробництва продукції, підвищення конкурентного статусу до рівня сучасних світових вимог. Відповідно до комплексу проблем, що повинні вирішуватися в процесі наукової організації праці, сформульовані та висвітлені теми навчального процесу, спрямованого на поєднання теоретичних знань та певних практичних навичок.
  • Ескіз
    Публікація
    Методичні вказівки до виконання розрахункового завдання з дисципліни "Мотивування персоналу"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019) Гуцан, Олександр Миколайович
    Метою розрахункового завдання є закріплення отриманих теоретичних знань з дисципліни "Мотивування персоналу" і придбання практичних навичок щодо практичного застосування сучасних засобів мотивації.