Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Бухгалтерський облік як інформаційна основа системи управління людським капіталом підприємства
    (Львівська комерційна академія, 2011) Давидюк, Тетяна Вікторівна
    Запропоновано науковий підхід до визнання бухгалтерського обліку підсистемою системи управління людським капіталом, що забезпечує формування та оприлюднення інформації про людський капітал. Доведено, що поширення парадигми управління людськимкапіталом обумовлює удосконалення інструментів бухгалтерського обліку.
  • Ескіз
    Документ
    Концепції бухгалтерського обліку інвестицій і поточних витрат у людський капітал в Україні, Росії, Білорусі
    (Львівська комерційна академія, 2011) Замула, І. В.; Давидюк, Тетяна Вікторівна
    У процесі управління людськими ресурсами виникає можливість ухвалювати рішення про необхідність і розмір інвестицій у формування, використання і відтворення людського капіталу, виходячи з економічної доцільності таких інвестицій. Орієнтація в роботі з персоналом на людський капітал визначає передумови для обліку не тільки інвестицій, але і витрат, і прибутку, пов'язаних з людським капіталом, примушує менеджерів орієнтуватися на показники ефективності діяльності підприємства. У статті проведено огляд варіантів відображення в системі бухгалтерського обліку людського капіталу.
  • Ескіз
    Документ
    Концептуальні підходи до бухгалтерського відображення людського капіталу: зарубіжний досвід
    (Львівська комерційна академія, 2010) Давидюк, Тетяна Вікторівна
    Для ухвалення зацікавленими особами адекватних рішень щодо інвестування в людський капітал і оцінки потенційних економічних вигод значення має інформація про його формування, використання та відтворення. Проте існуюча в даний час система бухгалтерського обліку не дозволяє одержувати інформацію про людський капітал компанії в обсязі і вигляді, необхідному для ухвалення обґрунтованих управлінських рішень. В статті проаналізовано підходи дослідників України, Росії і Білорусі щодо обліку інвестицій і поточних витрат в людські ресурси.