Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Перспективи використання штучного інтелекту у фінансовому обліку
    (Національний університет "Запорізька політехніка", 2023) Трачова, Д. М.; Давидюк, Тетяна Вікторівна; Демчук, О. М.
    Використання можливостей штучного інтелекту в фінансовому обліку підприємств поступово переходить із сфри суто наукових досліджень в практку використання суб’єктами господарювання. Результати самого популярного напряпку використання штучногоінтелекту, а саме машинного навчаня в питаннях прогнозування, виявлення помилок та шахрайства стає буденною справою та має величезні позитивні результати.Однак в умовах економіки, яка динамічно ровивається та змінюється, на яку мають вплив економічні, політичні, геополітичині показники, мають особливу цінність не стандартні, я саме орігінальні, нетипові рішення, які базуються не тільки на відомих алгоритмах, а і на професійному судженні та нестандартному бачення фахівця бухгалтерського обліку. Саме це є перспективним напрямом розвитку використання штучного інтелекту та додає економічну тапсихологічну складову до технічних та інформаційних процесів.
  • Ескіз
    Документ
    Проблеми вибору програмного забезпечення для діджиталізації бізнес-процесів оптово-торгівельних підприємств
    (Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, 2022) Трачова, Д. М.; Давидюк, Тетяна Вікторівна; Демчук, О. М.
    Сучасний рівень діджиталізації бізнес-процесів вимагає від підприємства розробки концепції оптимального поєднання з метою найефективнішого використання сукупності програмних продуктів для ведення бізнесу. Складність самого процесу вбачається у комплексності та різнобічності поставленого завдання що ускладнює процес обгрунтованого вибору. Учасники процесу зазвичай мають однобічну уяву про вимоги та умови застосування таких програмних продуктів (технічної та економічної складової). В статті узагальнено структуру цих знань за допомогою експертів, побудовано їх формальний опис, та на основі отриманих результатів створено прототип продукційної системи. Далі отримані правила продукційної системи були імплементовані в безпосередньо вимоги до програмного продукту, якіможуть бути використані в практиці постановки технічого завдання при розробці системи комплексної діджиталізації бізнес-процесів (на прикладі підприємств оптавої торгівлі).
  • Ескіз
    Документ
    Порядок структурування бюджетів як складова технології бюджетного управління компанією
    (Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, 2022) Давидюк, Тетяна Вікторівна; Демчук, О. М.; Трачова, Д. М.
    У статті проаналізовано варіанти структурування бюджету доходів та витрат підприємства, що забезпечує планування його фінансових результатів, формуючи різні сценарії ведення бізнесу для розробки заходів, що дозволяють знизити ризики. Серед варіантів структурування проаналізовано переваги та недоліки використання бухгалтерського підходу, обрання управлінського звіту про прибутки та збитки та експертного аналізу.