Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Зміцнення прес-форм лиття під тиском по нанотехнології
    (Українська інженерно-педагогічна академія, 2013) Костик, Катерина Олександрівна
    Запропонована нова проста для використання та енергетично доцільна технологія борування виробів з легованої сталі 4Х5МФС, яка спрямована на скорочення тривалості хіміко-термічної обробки при одержанні високоякісних боридних шарів, які забезпечують необхідні експлуатаційні властивості прес-форм лиття під тиском.
  • Ескіз
    Документ
    Розробка швидкісної технології борування легованої сталі
    (ПП "Технологічний Центр", 2015) Костик, Катерина Олександрівна
    Розроблена проста для використання та енергетично доцільна нанотехнологія борування деталей з легованої сталі 30ХГСА, яка скорочує тривалість обробки при одержанні високоякісних боридних шарів. Виконана математична обробка результатів дозволяє визначати конкретні температуру та тривалість борування виходячи з заданої глибини шару боридів. Розрахунок коефіцієнту дифузії бору підтвердив прискорення процесу у 3 рази.
  • Ескіз
    Документ
    Швидкісний метод нітроцементації легованої сталі
    (НТУ "ХПІ", 2015) Костик, Катерина Олександрівна; Костик, Вікторія Олегівна; Долженко, А. С.; Нікіфорова, С. В.
    Актуальним є випробування нового азото- та вуглецевомісного середовища для прискорення технологічного процесу ХТО. Метою науково-дослідної роботи є дослідження впливу технологічних параметрів низькотемпературної нітроцементації на структуру та властивості легованої сталі. Встановлено оптимальний режим зміцнення поверхневого шару нітроцементацією, при якому поверхнева твердість становить 9,3 ГПа з загальною глибиною дифузійного шару 0,3 мм. Виявлено, що прискорення дифузії зростає майже в 5–10 разів залежно від температури ХТО при використанні запропонованого нами способу нітроцементації.
  • Ескіз
    Документ
    Вивчення зміни коефіцієнту дифузії вуглецю залежно від температури хіміко-термічної обробки сталі 20Х
    (НТУ "ХПІ", 2014) Костик, Вікторія Олегівна; Костик, Катерина Олександрівна
    Розглянуто один з методів цементації сталі 20Х з детальним вивченням зміни коефіцієнту дифузії вуглецю залежно від температури хіміко-термічної обробки. На основі експериментальних даних виведені математичні моделі товщини загального дифузійного шару та кожної її зони від температури цементації в діапазоні 800−950 °С. Отримані математичні моделі коефіцієнтів дифузії вуглецю від глибини дифузійного шару в діапазоні температур від 800 до 950 °С