Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 14
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки для самостійного вивчення дисципліни "Управління трудовим потенціалом"
    (2020) Кучинський, Володимир Анатолійович
    Метою викладання навчальної дисципліни “Управління трудовим потенціалом” є формування у студентів комплексу теоретичних знань та набуття ними практичними навичками регулювання процесів відтворення і використання трудового потенціалу на макроекономічному рівні та рівні підприємства.
  • Ескіз
    Публікація
    Методичні вказівки до виконання курсового проєкту з дисципліни "Управління персоналом"
    (2020) Кучинський, Володимир Анатолійович; Матросов, Олександр Дмитрович; Гуцан, Олександр Миколайович
    Мета курсового проєкту полягає у поглибленні та закріпленні теоретичних знань і практичних навичок, отриманих студентом в процесі вивчення дисципліни «Управління персоналом». Виконання курсового проєкту дозволяє визначити і оцінити ступінь засвоєння теоретичного матеріалу і вміння застосовувати теорію при вирішенні конкретних практичних ситуацій.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до виконання розрахункового завдання з дисципліни "Інноваційні технології управління людськими ресурсами"
    (2023) Кучинський, Володимир Анатолійович
    Метою розрахункового завдання набуття є компетентностей щодо використання інноваційних технологій управління людськими ресурсами та обґрунтування економічної ефективності і науково-прикладних рекомендацій їх запровадження. Для досягнення поставленої мети розрахункове завдання містить два розділи: використання інноваційної технології управління людськими ресурсами – послідовність дій, яка веде до гарантованого отримання найкращого результату у сфері управління людськими ресурсами; розрахунок ефективності використання інноваційних технологій в управлінні людськими ресурсами – характеристика якості, корисності процесу управління людськими ресурсами на підприємстві, здатність забезпечувати потрійний ефект у вигляді економічної вигоди для підприємства, удосконалення організації виробництва і праці та соціальної вигоди для працівників.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Інноваційні технології управління людськими ресурсами"
    (2023) Кучинський, Володимир Анатолійович
    Метою методичних вказівок до практичних занять з дисципліни «Інноваційні технології управління людськими ресурсами» є набуття здобувачами вищої освіти практичних навичок щодо розробки інноваційних технологій управління людськими ресурсами та обґрунтування науково-прикладних рекомендацій їх запровадження.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до виконання курсового проєкту з дисципліни "Стратегічне управління персоналом підприємства"
    (2023) Кучинський, Володимир Анатолійович
    Метою курсового проєкту є розвиток компетенцій, потрібних для виконання завдань у сфері стратегічного управління персоналом підприємства. Для виконання поставленої мети курсовий проєкт містить наступні розділи: загальна інформація про діяльність підприємства; місія і цілі управління персоналом на підприємстві; аналіз кількісного і якісного складу персоналу; стратегічний аналіз управління персоналом; використання кореляційно-регресійного аналізу для прогнозування зростання продуктивності праці на підприємстві; розробка підходу до формування та використання бренду роботодавця; аналіз ефективності впровадження стратегічних заходів формування та використання бренду роботодавця на підприємстві.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до виконання розрахункового завдання з дисципліни "Методи прийняття управлінських рішень"
    (2021) Кучинський, Володимир Анатолійович
    Метою методичних вказівок до виконання розрахункового завдання з дисципліни «Методи прийняття управлінських рішень» є відпрацювання студентами практичних навичок розробки і реалізації управлінських рішень в рамках системи управління бізнесом.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки з підготовки до державного кваліфікаційного іспиту першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
    (2022) Перерва, Петро Григорович; Кучинський, Володимир Анатолійович
    Кваліфікаційний іспит за спеціальністю передбачає виконання комплексу атестаційних завдань. Засобами оцінювання рівня досягнення результатів навчання та сформованості програмних компетентностей є: теоретичні (тестові) та практичні завдання (ситуаційні завдання у формі тестів). В даних методичних вказівках надаються матеріали для підготовки до державного кваліфікаційного іспиту першого (бакалаврського) рівня вищої освіти для студентів спеціальності 051 «Економіка».
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Методи прийняття управлінських рішень"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2021) Кучинський, Володимир Анатолійович
    Метою методичних вказівок до практичних занять з дисципліни «Методи прийняття управлінських рішень» є набуття студентами практичних навичок розробки і реалізації управлінських рішень в рамках системи управління бізнесом.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни"Управління трудовим потенціалом"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020) Кучинський, Володимир Анатолійович
    Метою методичних вказівок до практичних занять з дисципліни «Управління трудовим потенціалом» є набуття студентами практичних навичок регулювання процесів відтворення і використання трудового потенціалу на макроекономічному рівні та рівні підприємства.
  • Ескіз
    Публікація
    Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Управління персоналом"
    (Моделіст, 2022) Кучинський, Володимир Анатолійович; Гуцан, Олександр Миколайович
    Дисципліна "Управління персоналом" спрямована на продукування нових знань про: людину як суб’єкт трудової діяльності з його психологічними, фізіологічними й діловими якостями; стратегічне й оперативне планування чисельності і структури персоналу; методи відбору та розміщення кадрів з метою найбільш ефективного використання трудового потенціалу організації; методи управління працівниками і їх групами в процесі виробничої діяльності; професійну орієнтацію й адаптацію працівників; налагодження соціального партнерства в організаціях тощо. Завдання дисципліни "Управління персоналом" – забезпечення необхідного рівня знань та практичних навичок щодо основних принципів, методів, форм, організаційного механізму по виробленню цілей і завдань, спрямованих на збереження, зміцнення й розвиток кадрового потенціалу, на створення кваліфікованого і високопродуктивного згуртованого колективу, здатного вчасно реагувати на постійно мінливі вимоги ринку з урахуванням стратегії розвитку підприємства.