Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 48
  • Ескіз
    Документ
    Особливості діджиталізації сфери бізнес-процесів
    (Полтавський університет економіки і торгівлі, 2024) Колотюк, Олена Іванівна; Перерва, Петро Григорович
    Запропоновано виділити три основні об'єкти цифрової трансформації промислового підприємства: клієнтський досвід, бізнес-процеси та фінансові моделі. Для формування і постійного покращення рівня клієнтського досвіду рекомендуємо проводити дослідження споживачів за допомогою інструментів аналітики та соціальних мереж.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості оцінки комерційного потенціалу інноваційної технології
    (Національний університет "Києво-Могилянська академія", 2024) Кобєлєва, Анна Валеріївна; Климентова, Марія Віталіївна; Перерва, Петро Григорович
    В доповіді доведено, що оцінка комерційного потенціалу вимагає комплексного підходу, що включає аналіз ринкових, технічних, фінансових та стратегічних аспектів. Комбінування цих факторів допомагає зрозуміти загальний обсяг можливостей та ризиків. Аналіз конкурентного середовища є ключовим для визначення переваг та недоліків інноваційної технології порівняно з існуючими рішеннями на ринку. Це допомагає визначити позиціонування технології та потенційні конкурентні переваги.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив цифровізації на гендерні розриви
    (Запорізький національний університет, 2023) Вознюк, Єгор Олегович; Кучинський, Володимир Анатолійович; Перерва, Петро Григорович
    В доповіді визначено, що індекси цифровізації суспільства та економіки показують, що цифровий розрив принаймні не погіршився протягом першого року пандемії. Існуючий цифровий гендерний розрив скорочує навички користувачів Інтернету, але залишається значним у спеціальних цифрових навичках. Однак цифровий гендерний розрив стосується в основному цифрових навичок, але нічого не говорить про те, як цифрові технології впливають на робоче життя жінок.
  • Ескіз
    Документ
    Сутність аутсорсингу інформаційних технологій
    (Запорізький національний університет, 2023) Назаренко, Станіслав Миколайович; Перерва, Петро Григорович
    В доповіді доведено, що економічний ефект аутсорсингу досягається за рахунок того, що спеціалізоване підприємство забезпечує більш ефективне і якісне виконання переданих йому процесів або функцій. Незаперечною перевагою аутсорсингу є відсутність об'ємних довгострокових інвестицій, що є надзвичайно важливим для поточного стану українських підприємств.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив діджиталізації на ринок праці
    (Запорізький національний університет, 2023) Крамськой, Олександр Юрійович; Кучинський, Володимир Анатолійович; Перерва, Петро Григорович
    В доповіді доведено, що цифровізація є базовою, центральною рисою сучасного суспільства і функціональним інструментом для досягнення сталого розвитку. Доступ до цифрових інструментів і технологій відкриває можливості для соціальної взаємодії. Це також є ключовим для «майбутнього роботи» і для майбутнього розвитку.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження існуючих інформаційних систем управління підприємством
    (2023) Крамськой, Дмитро Юрійович; Синіговець, Ольга Миколаївна; Побережний, Роман Олегович; Перерва, Петро Григорович
    Впровадження сучасної інформаційної системи дозволить підвищити рівень організації процесів управління за рахунок раціонального використання технічної підтримки системи. В результаті компанія отримає ряд позитивних ефектів: підвищення якості управління; мінімізація помилок при зборі та обробці інформації; зниження експлуатаційних витрат; додатковий дохід за рахунок збільшення товарообігу та зростання інвестиційної привабливості компанії; більш швидке прийняття рішень за рахунок збільшення швидкості обробки інформації.
  • Ескіз
    Публікація
    Види сучасних технологій управління персоналом
    (2023) Кучинський, Володимир Анатолійович; Перерва, Петро Григорович; Погорєлова, Тетяна Олексіївна
    Проведене дослідження показує, що за останні роки акценти в управлінні персоналом змінилися. Вони переносяться від формування і розвитку переважно індивідуальних компетенцій до формування і розвитку колективних компетенцій. Водночас зміни відбуваються і у формуванні індивідуальних компетенцій.
  • Ескіз
    Публікація
    Технології управління персоналом
    (2023) Кучинський, Володимир Анатолійович; Погорєлова, Тетяна Олексіївна; Перерва, Петро Григорович
    Доведено, що в умовах розвитку ринкової економіки основна діяльність повинна бути спрямована на підвищення продуктивності праці. Сучасна технологія управління персоналом заснована на розробці прийомів і методів ефективного впливу, що дозволяють отримати найкращий результат роботи.
  • Ескіз
    Публікація
    Роль стимулювання інновацій у розвитку агропромислового комплексу
    (Полтавський державний аграрний університет, 2023) Бердос, Максим Петрович; Гуцан, Олександр Миколайович; Перерва, Петро Григорович
    Доведено, що сучасний агропромисловий комплекс України знаходиться в складному фінансово-економічному стані: галузь ще не повністю подолала збитковість, собівартість продукції все ще висока, а частка простроченої кредиторської заборгованості висока. При цьому вітчизняні підприємства аграрного сектора мають сильно зношені основні виробничі фонди, відчувається гостра нестача оборотних коштів, відсутні необхідні методи технологічного оновлення Виробничі потужності, механізми ведення господарської діяльності сільськогосподарських підприємств із застосуванням сучасних технологій виробництва, управління та організації недостатньо ефективні.
  • Ескіз
    Документ
    Економічна оцінка управління моделюванням інноваційного розвитку сільського господарства
    (Полтавський державний аграрний університет, 2023) Побережний, Роман Олегович; Проскурня, Олена Михайлівна; Перерва, Петро Григорович
    Доведено, що критерієм обґрунтування вибору інноваційних розробок, які повинні впроваджуватися на сільськогосподарських підприємствах, має бути система цілей її функціонування, яка визначає стратегію сільськогосподарського підприємства. Серед сукупності класифікаційних ознак цілей управління доцільно використовувати класифікацію стратегій підприємства в залежності від типу його розвитку.