Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Застосування багатопроцесорних систем для удосконалення технологічних процесів
    (Харківський університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, 2016) Швачич, Г. Г.; Семенов, Сергій Геннадійович; Карпова, Т. П.; Волнянський, В. В.
    В роботі розглянуті особливості розробки і використання багатопроцесорної обчислювальної системи з її математичним і програмним забезпеченням для моделювання режимів термічної обробки металевих заготівок. Запропоновано застосування сучасних багатопроцесорних обчислювальних комп’ютерних технологій для збільшенні швидкодії та продуктивності обчислень, що дає змогу ефективно керувати технологічними процесами. За допомогою спеціального програмного забезпечення багатопроцесорна система здатна задавати й контролювати необхідні температурні режими на всій площині перерізу зразка при нагріванні й витримці металу, а при необхідності може контролювати тепловий режим обробки сталі в інтервалі температур відпалювання. Багатопроцесорна обчислювальна система із спеціальним програмним забезпеченням включає математичні моделі у вигляді рівняння теплопровідності.
  • Ескіз
    Документ
    Концептуальна модель системи на базі 4G з використанням апарату мереж масового обслуговування
    (Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, 2017) Семенов, Сергій Геннадійович; Ліпчанська, Оксана Валентинівна
    У статті розглянуті питання щодо побудови концептуальної моделі системи критичного застосування для оцінювання затримок мультимедійного трафіка, як переважної складової у системах на базі технології 4G. Розроблено математичну модель системи для проведення експериментів та оцінювання їх результатів. При моделюванні застосовано апарат мереж масового обслуговування як найбільш відповідний математичний апарат для аналітичного моделювання затримок у розподілених системах. Показані обчислення основних ймовірнісно-часових характеристик імітаційної моделі та доцільність використання розроблених моделей при моделюванні складних систем на базі технологій 4G.