Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 10
  • Ескіз
    Документ
  • Ескіз
    Документ
    Сучасні механізми управління енергозбереженням на промисловому підприємстві
    (Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", 2009) Ткаченко, Марина Олексіївна
  • Ескіз
    Документ
    Оцінка потенціалу інноваційного розвитку на кожному етапі його функціонування
    (НТУ "ХПІ", 2012) Ткаченко, Марина Олексіївна
  • Ескіз
    Документ
    Організаційно-економічний механізм управління потенціалом інноваційного розвитку підприємства
    (Сумський державний університет, 2012) Ткаченко, Марина Олексіївна; Мехович, Сергій Анатолійович
  • Ескіз
    Документ
    Стратегічне управління інноваційним розвитком промислового підприємства
    (Сумський державний університет, 2011) Мехович, Сергій Анатолійович; Ткаченко, Марина Олексіївна
  • Ескіз
    Документ
  • Ескіз
    Документ
    Формування теоретичного підходу до розробки стратегічних карт реінжинірингу процесу управління інноваційним розвитком промислового підприємства
    (ВД "ІНЖЕК", 2014) Мехович, Сергій Анатолійович; Ткаченко, Марина Олексіївна
    Метою статті є розробка методичного підходу до формування стратегічних карт реінжинірингу процесу управління інноваційним розвитком промислового підприємства. У дослідженні розкрито теоретичні аспекти використання збалансованої системи показників і стратегічних карт та запропоновано використати цей інструментарій у процесі реінжинірингу процесу управління інноваційним розвитком підприємства шляхом побудови стратегічних карт для підприємств, які сегментовано за допомогою матриці "економічна ефективність – рівень інноваційної активності – система управління підприємством". У статті розглянуто основні етапи формування стратегічних карт реінжинірингу процесу управління інноваційним розвитком та побудовано стратегічну карту для підприємств одного з сегментів матриці, використання якої дасть змогу визначити виключний перелік інструментів з підвищення ефективності процесів їх інноваційного розвитку. Перспективою досліджень є формування методичного підходу з оцінки ефективності використання інструментів реінжинірингу процесів управління інноваційним розвитком підприємств.
  • Ескіз
    Документ
    Управління інноваційними процесами: формування методичного підходу до подолання бар'єрів розвитку
    (ВД "ІНЖЕК", 2013) Манойленко, Олександр Володимирович; Строков, Євген Михайлович; Ткаченко, Марина Олексіївна
  • Ескіз
    Документ
    Управління інноваційним розвитком промислового підприємства на основі реструктуризації
    (НТУ "ХПІ", 2015) Ткаченко, Марина Олексіївна
    Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2015. Дисертаційна робота присвячена питанням удосконалення системи управління інноваційним розвитком машинобудівних підприємств на основі реструктуризації. За результатами дослідження базових понять інноватики удосконалено дефініцію «управління інноваційним розвитком підприємства на основі реструктуризації». На основі виділення цільової складової інноваційного розвитку, складових інноваційного процесу, трирівневої структури інноваційного потенціалу та стратегічного й операційного контурів управління, вдосконалено теоретико-методичні положення з управління інноваційним розвитком підприємства на основі реструктуризації. За результатами позиціювання підприємств за типом інноваційного розвитку у тривимірній матриці «фінансово-економічний стан – результативність інноваційної діяльності – тип корпоративних зв'язків», побудовані профілі інноваційного розвитку, які покладені в основу методичного забезпечення оцінки стану інноваційного розвитку промислового підприємства. Для відстеження змін у стані інноваційної активності та підвищення результативності інноваційної діяльності підприємства вдосконалено науково-практичний підхід до формування системи моніторингу його інноваційної активності. З метою підвищення ефективності реформування системи управління інноваційним розвитком підприємства запропоновано теоретико-методичний підхід до формування стратегічних карт реструктуризації, які визначають комплекс заходів її здійснення. На основі застосування штучних нейронних мереж та визначенні комбінацій інструментарію реформування системи управління інноваційним розвитком промислового підприємства вдосконалено підхід щодо прогнозування результатів запровадження заходів реструктуризації. Основні положення роботи підтверджені практичними результатами їх впровадження на підприємствах машинобудування.
  • Ескіз
    Документ
    Управління інноваційним розвитком промислового підприємства на основі реструктуризації
    (НТУ "ХПІ", 2015) Ткаченко, Марина Олексіївна
    Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», 2015. Дисертаційна робота присвячена питанням удосконалення системи управління інноваційним розвитком машинобудівних підприємств на основі реструктуризації. За результатами дослідження базових понять інноватики удосконалено дефініцію «управління інноваційним розвитком підприємства на основі реструктуризації». На основі виділення цільової складової інноваційного розвитку, складових інноваційного процесу, трирівневої структури інноваційного потенціалу та стратегічного й операційного контурів управління, вдосконалено теоретико-методичні положення з управління інноваційним розвитком підприємства на основі реструктуризації. За результатами позиціювання підприємств за типом інноваційного розвитку у тривимірній матриці «фінансово-економічний стан – результативність інноваційної діяльності – тип корпоративних зв'язків», побудовані профілі інноваційного розвитку, які покладені в основу методичного забезпечення оцінки стану інноваційного розвитку промислового підприємства. Для відстеження змін у стані інноваційної активності та підвищення результативності інноваційної діяльності підприємства вдосконалено науково-практичний підхід до формування системи моніторингу його інноваційної активності. З метою підвищення ефективності реформування системи управління інноваційним розвитком підприємства запропоновано теоретико-методичний підхід до формування стратегічних карт реструктуризації, які визначають комплекс заходів її здійснення. На основі застосування штучних нейронних мереж та визначенні комбінацій інструментарію реформування системи управління інноваційним розвитком промислового підприємства вдосконалено підхід щодо прогнозування результатів запровадження заходів реструктуризації. Основні положення роботи підтверджені практичними результатами їх впровадження на підприємствах машинобудування.