Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Архітектура та проектування програмного забезпечення"
    (НТУ "ХПІ", 2017) Ткачук, Микола Вячеславович; Сокол, Володимир Євгенович; Гамзаєв, Рустам Олександрович; Мартінкус, Ірина Олегівна; Нагорний, Костянтин Анатолійович; Науменко, Ольга Сергіївна; Бронін, Сергій Вадимович
    Застосовуючи інструментарій VP, системні аналітики та розробники ПЗ можуть послідовно створювати моделі відповідної ПС на концептуальному рівні. Ці питання розглянуто в лабораторній роботі 2, потім на логічному рівні - у лабораторних роботах 3-4, і на фізичному рівні опису компонентів ПЗ - у лабораторній роботі 5. Знання та вміння, отримані при виконанні цього лабораторного практикуму, можуть бути використані студентами таких напрямів підготовки як 121 – "Інженерія програмного забезпечення» та 122 – "Інформаційні управляючі системи та технології".
  • Ескіз
    Документ
    Розробка прототипу та дослідження продуктивності маркерної мобільної системи доповненої реальності
    (НТУ "ХПІ", 2014) Векшин, О. В.; Ткачук, Микола Вячеславович; Пантелеєв, М. О.
    В роботі надається огляд сучасних технологій функціонування та розробки мобільних систем доповненої реальності, розглядаються приклади таких систем. Пропонується архітектурна модель адаптивної маркерної мобільної системи доповненої реальності та розглядається побудова прототипу такої системи на платформі Google Android з використанням інструментарію Metaio SDK. Зроблено висновки про продуктивність таких мобільних систем та можливі методи вирішення проблем високого часу обробки даних.
  • Ескіз
    Документ
    Деякі проблеми розробки адаптивного програмного забезпечення мобільних інформаційних систем та підхід до їх вирішення
    (НТУ "ХПІ", 2012) Ткачук, Микола Вячеславович; Векшин, О. В.; Косенко, В. В.
    Розглянуті деякі особливості мобільних інформаційних систем та визначена актуальність проблеми розробки адаптивних програмних рішень для забезпечення їх ефективного функціонування. Запропоновано підхід до вирішення цієї задачі на основі застосування методу аналізу прецедентів, розроблено алгоритм адаптивного управління розміром кеш-пам’яті мобільного пристрою та наведена архітектура його програмних компонентів на платформі Android.