Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Особливості застосування колтюбінгових технологій при капітальному ремонту свердловин
    (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, 2017) Бабаєв, Володимир Миколайович; Червінський, Володимир Петрович; Мельник, Р. Ю.
  • Ескіз
    Документ
    Основні напрямки удосконалення електробурів
    (НВП ПП «Технологічний Центр», 2015) Діхтяренко, К. В.; Червінський, Володимир Петрович; Пупишев, А. І.
    У статті викладені відомості про історію виникнення електробуріння, показані техніко-економічні характеристики електробуріння. Детально описані конструкція і особливості роботи електробурів та їх складових. Теоретичні дослідження професора Кікота О. В. забезпечують можливість створення нової конструкції електробура на постійному струмі. Приведена принципова конструкція такого електробура показані його переваги. Новий електробур дозволить оперативно змінювати частоту обертів долота та збільшить механічну швидкість буріння.
  • Ескіз
    Документ
    Збільшення надійності і безпеки експлуатації високодебітних свердловин
    (НТУ "ХПІ", 2018) Червінський, Володимир Петрович; Мельник, Роман Юрійович
    У статті сформульовано проблеми захисту високодебітних свердловин, пов'язані з потенційно високою аварійною небезпекою підприємств з видобутку нафти і газу, та описано заходи, необхідні для їх вирішення. Авторами пояснена необхідність обладнання високодебітних свердловин комплексами підземного свердловинного обладнання (КПО). Наведено приклади конструкції, та описаний принцип дії найпоширеніших моделей клапанів-відсікачів. Детально розглянутий принцип роботи кульового затвору клапана-відсікача та основні його відмінності від захлопкового. Також детально продемонстровані геометричні показники самої кулі.
  • Ескіз
    Документ
    Відновлення електробуріння в Україні
    (НТУ "ХПІ", 2018) Червінський, Володимир Петрович; Мельник, Роман Юрійович
    У статті наведені відомості про історію виникнення електробурів і їх використання, наведено порівняння електробуріння з турбінно-роторним бурінням у певному районі, розглянуті особливості конструкції електробура, компонування низу бурової колони при бурінні електробуром. Наведені технічні дані деяких типів електробура, детально розглянуті основні переваги та недоліки у використанні електробура. Наприкінці автори висловлюють думку стосовно перспектив у використанні електробуріння, зокрема в Україні.