Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Ескіз
    Документ
    Дериватографічні дослідження інтенсивної технології зневоднення вугілля різного ступеня вуглефікації
    (Державний вищий навчальний заклад "Національний гірничий університет", 2005) Гаркушин, Юрій Костянтинович; Білецький, Володимир Стефанович; Сергєєв, Павло Всеволодович; Шендрик, Т. Г.
    Встановлено, що дериватографічний метод дозволяє оцінити характер та інтенсивність впливу поверхнево-активних речовин (ПАР) на плівкову вологу на вугільній поверхні. Підтверджена доцільність застосування ПАР для інтенсифікації зневоднення вугілля низької стадії вуглефікації. У випадку негативного заряду вугільної поверхні зневоднююча дія ПАР зростає в ряду: катіонактивні – нейоногенні – аніонактивні.
  • Ескіз
    Документ
    Застосування дериватографії для оцінки структури води на вугільній поверхні
    (Державний вищий навчальний заклад "Національний гірничий університет", 2003) Гаркушин, Юрій Костянтинович; Шендрик, Т. Г.; Білецький, Володимир Стефанович; Сергєєв, Павло Всеволодович
    Запропоновано використовувати дериватографічний метод для дослідження структури водних плівок на вугільній поверхні. Він дозволяє ідентифікувати деякі види вологи, зокрема відрізнити плівкову вологу від інших видів вологи. У випадку гідрофільних матеріалів цей метод дозволяє виділити окремі види плівкової вологи (імовірно, міцно зв’язану і адгезійну).
  • Ескіз
    Документ
    Досвід застосування дериватографії для оцінки структури води на вугільній поверхні
    (Донецкий национальный технический университет, 2008) Білецький, Володимир Стефанович; Сергєєв, Павло Всеволодович; Шендрик, Т. Г.; Гаркушин, Юрій Костянтинович
    Запропоновано і обґрунтовано використання дериватографічного методу для до-слідження структури водних плівок на вугільній поверхні. Експериментально по-казано, що він дозволяє ідентифікувати плівкову вологу, зокрема відрізняти її від об’ємної. Встановлено, що у випадку гідрофільних матеріалів дериватографічний метод дозволяє виділити окремі види плівкової вологи - міцно зв’язану і адгезійну. Досліджено вплив поверхнево-активних речовин на енергію зв'язку у поверхневій водній плівці для вугілля різного ступеня вуглефікації.
  • Ескіз
    Документ
    Дериватографічні дослідження процесу зневоднення вугілля з використанням поверхнево-активних речовин-інтенсифікаторів
    (Державний вищий навчальний заклад "Національний гірничий університет", 2004) Гаркушин, Юрій Костянтинович; Білецький, Володимир Стефанович; Сергєєв, Павло Всеволодович; Шендрик, Т. Г.
    Виконано дериватографічні дослідження терморозкладу зволоженого і повітряно-сухого вугілля у присутності поверхнево-активних речовин (ПАР). Виявлено вплив ПАР на структуру "товстих" та β-плівок води на вугільній поверхні і розглянуто механізм цього впливу.
  • Ескіз
    Документ
    Дериватографія як метод вивчення структури води на поверхні твердих мінералів
    (2021) Білецький, Володимир Стефанович; Сергєєв, Павло Всеволодович; Шендрик, Т. Г.
  • Ескіз
    Документ
    Застосування деритографії для вивчення процесів в міжфазній зоні "тверде-рідина"
    (Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, 2004) Білецький, Володимир Стефанович; Гаркушин, Юрій Костянтинович; Сергєєв, П. В.; Шендрик, Т. Г.