Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Теоретичні аспекти комплаєнс-менеджменту у фінансово-кредитній сфері
    (Харківський національний автомобільно-дорожній університет, 2024) Юр'єва, Ірина Анатоліївна; Юр'єв, М. О.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з навчальної дисципліни "Фінансова безпека та фінансові ризики"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Юр'єва, Ірина Анатоліївна
    Безпека - стан стійкої життєдіяльності об'єкта стосовно впливу загроз потенційного супротивника. Внутрішній зміст поняття системи безпеки фірми є досить комплексним, містить ряд елементів, зокрема об'єкт та суб'єкт безпеки. Об'єктом, безпеки підприємства виступає все те, на що спрямовані зусилля щодо забезпечення безпеки, або ж те, що потребує захисту: кадровий персонал підприємства, а саме: керівний склад, акціонери, структурні підрозділи та їх співробітники, функції яких пов'язані з різними видами інформації; майновий, інтелектуальний та фінансовий капітал підприємства; притаманні специфіці фірми види фінансово-господарської діяльності підприємства.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки щодо виконання практичних робіт з навчальної дисципліни "Фінансова безпека та фінансові ризики"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Юр'єва, Ірина Анатоліївна
    Фінансова безпека підприємства – це здатність організації забезпечувати стабільність і зростання своїх фінансових ресурсів, мінімізувати ризики та загрози для фінансових активів. Це важливий аспект управління компанією, особливо в умовах економічної нестабільності та конкуренції.Для опрацювання практичних навичок з лекційного матеріалу з курсу фінансової безпеки та фінансових ризиків згідно силабусу практична робота дисципліни передбачена у розмірі 38 годин. Основні компоненти фінансової безпеки підприємстваполягають у захисті фінансових ресурсів, що включає управління активами, ліквідністю, зменшення втрат від недобросовісної діяльності або фінансових шахрайств; ризик-менеджменті, як оцінки та мінімізації ризиків, пов’язаних з інвестиціями, операційною діяльністю, кредитами тощо. Також основними компонентами практичного вивчення предмету є фінансове планування – прогнозування доходів і витрат для забезпечення стабільності та розвитку підприємства; захист інформації – захист фінансової та комерційної інформації від втручання сторонніх осіб; контроль і аудит – внутрішній та зовнішній контроль фінансових потоків та операцій з метою своєчасного виявлення порушень або відхилень.
  • Ескіз
    Публікація
    Дослідження та оптимізація економічних процесів в готельно-ресторанному бізнесі
    (ФЛП Томенко Ю. І., 2019) Шовкопляс, Тетяна Семенівна; Жадан, Тетяна Андріївна; Жадан, Юлія Володимирівна; Смоловик, Раїса Федорівна; Линник, Олена Іванівна; Артеменко, Наталія Вікторівна; Сікєтіна, Наталія Геннадіївна; Єршова, Наталя Юріївна; Ткаченко, Марина Олексіївна; Сиром'ятникова, Оксана Валеріївна; Побережна, Наталія Миколаївна; Колєсніченко, Анастасія Сергіївна; Мардус, Наталія Юріївна; Брік, Світлана Володимирівна; Афенченко, Г. В.; Шумлянська, Н. В.; Чайка, Тетяна Юріївна; Юр'єва, Ірина Анатоліївна; Фальченко, Олена Олександрівна; Александрова, Вікторія Олександрівна; Хаустова, Ірина Євгенівна; Строков, Євген Михайлович
    Монографія є результатом науково-методичних та практичних досліджень з удосконалення науково-методичного забезпечення процесів управління, обліку та аудиту на підприємствах готельно-ресторанної галузі. Монографія базується на матеріалах ХIV-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Дослідження та оптимізація економічних процесів. Оптимум-2018». Монографія призначена для наукових робітників, викладачів, аспірантів, а також фахівців, що займаються дослідженням економічних проблем розвитку та оптимізацією економічних процесів у галузі індустрії гостинності.