Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Ескіз
    Документ
    Альтернативне зміцнення ювелірного інструменту з використанням поверхневого локального оброблення
    (Національний університет цивільного захисту України, 2021) Волков, Олег Олексійович; Князєв, Сергій Анатолійович; Васильченко, О. В.; Доронін, Є. В.
  • Ескіз
    Документ
    Зміцнення прес-форм лиття під тиском по нанотехнології
    (Українська інженерно-педагогічна академія, 2013) Костик, Катерина Олександрівна
    Запропонована нова проста для використання та енергетично доцільна технологія борування виробів з легованої сталі 4Х5МФС, яка спрямована на скорочення тривалості хіміко-термічної обробки при одержанні високоякісних боридних шарів, які забезпечують необхідні експлуатаційні властивості прес-форм лиття під тиском.
  • Ескіз
    Документ
    Інноваційний метод підвищення довговічності деталей машин хіміко-термічною обробкою
    (ПП "Технологічний Центр", 2014) Костик, Катерина Олександрівна
    Запропонована нова, проста для використання та енергетично доцільна технологія борування виробів зі сталей різних класів, яка спрямована на скорочення тривалості хіміко-термічної обробки при одержанні високоякісних боридних шарів, що забезпечує необхідні експлуатаційні властивості деталей машин. Визначено оптимальні параметри обробки.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб отримання твердого покриття на поверхні сталевих виробів
    (ДП "Український інститут інтелектуальної власності", 2017) Ідан, Алаа Фадил І; Акімов, Олег Вікторович; Костик, Катерина Олександрівна; Костик, Вікторія Олегівна
    Спосіб отримання твердого покриття на поверхні сталевих виробів включає попередню обробку поверхні матеріалу та борування. Проводять попередню лазерну обробку поверхні матеріалу з наступним боруванням в середовищі полібориду магнію, активаторами: фтористий натрій і фтористий літій.
  • Ескіз
    Документ
    Зміцнення поверхні інструменту зі сталі 38Х2МЮА комплексною хіміко-термічною обробкою
    (НТУ "ХПІ", 2015) Костик, Катерина Олександрівна
    Хіміко-термічна обробка веде к різкій зміні властивостей поверхневих шарів металу, а саме міцності, в’язкості, зносостійкості, опору корозії, жаростійкості, магнітних властивостей та ін. Метою науково-дослідної роботи є вивчення структури та властивостей інструменту після хіміко-термічної обробки у нанодисперсній порошковій суміші. Розлоблено комплексну обробку, яка полягала у послідовній нітроцементації та боруванні. Апроксимацією експериментальних даних отримані рівняння, які дозволяють прогнозувати товщину боридного шару та коефіцієнт дифузії атомарного бору для легованої сталі в діапазоні температур від 800 °С до 1000 °С при комплексній обробці. Нова технологія дозволяє скоротити тривалість насичення атомарними елементами в 4–5 разів, що значно зменшує енергозатрати, отримати необхідні експлуатаційні властивості та суміщати насичення поверхневого шару атомарним бором із гартуванням.
  • Ескіз
    Документ
    Комплексна хіміко-термічна та термічна обробка для підвищення експлуатаційних властивостей деталей машин
    (НТУ "ХПІ", 2014) Князєв, Сергій Анатолійович; Вуєць, Олександр Євгенович
    Робота розкриває технологічні аспекти комплексної обробки деталей машин на прикладі модельного зразка лопатки парової турбіни, як однієї з важконавантажених деталей.