Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 182
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до виконання розрахункового завдання з дисципліни "Матеріалознавство та технологія конструкційних матеріалів"
    (2021) Бармін, Олександр Євгенович; Волков, Олег Олексійович; Погрібний, Микола Андрійович; Протасенко, Тетяна Олександрівна; Реброва, О. М.; Субботіна, Валерія Валеріївна; Федоренко, Г. А.
  • Ескіз
    Документ
    Економічний механізм державного управління розвитком професійної (професійно-технічної) освіти
    (Університет митної справи та фінансів, 2019) Грень, Лариса Миколаївна
    Розглянуто концептуалізацію змісту дефініції «економічний механізм»; з’ясовано складові економічного механізму державного управління розвитком сучасної системи професійної (професійно-технічної) освіти України; доведено, що рівень освіти, кваліфікація, наукові дослідження, людський капітал впливають на темпи економічного росту регіону, країни, що професійній (професійно-технічній) освіті належить ключова роль у динаміці економічного розвитку держави. На прикладі Харківського регіону розглянуто економічну ситуацію, що склалась за останні роки у системі професійної (професійно-технічної) освіти, а також економічні методи, застосування яких допомагає Харківській обласній раді вирішувати питання подальшого розвитку й функціонування професійної (професійно-технічної) освіти; систематизовано чинники, що впливають на ефективність функціонування економічного механізму розвитком системи професійної (професійно-технічної) освіти.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив проблемного навчання на активізацію творчих підходів до підготовки сучасного інженера
    (Харківський національний університет радіоелектроніки, 2016) Чебакова, Юлія Григорівна
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни "Основи інженерної підготовки"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018) Чуніхіна, Лідія Миколаївна; Євтушенко, Наталія Сергіївна
    Мета викладання дисципліни полягає у формуванні у майбутніх фахівців знань про досягнення науки й практики в галузі машинобудування; освоєння принципів і основних закономірностей виробничих процесів у машинобудівному виробництві; формування інженерно–технологічної бази при організації й керуванні машинобудівним виробництвом; безпека виробничих процесів у машинобудівному виробництві. Суть дисципліни – історія науки і техніки–механіки, основи охорони праці, етапи створення машин, виникнення інженерної діяльності, інженерна діяльність та експеримент, інженерна практика, теоретична підготовка, винахідництво, конструювання, технологія та організація виробництва, інженерні дослідження, проектування, випробування, налагодження, експлуатація та оцінка функціонування технічних систем.
  • Ескіз
    Документ
    Вдосконалення підготовки майбутнього вчителя математики із застосуванням масових відкритих дистанційних курсів
    (Криворізький національний університет, 2015) Пікалова, Валентина Валеріївна
    Мета дослідження: розглянути сутність та структуру інструктивних масових відкритих дистанційних курсів (МВДК) з математики та інформатики провідних університетів світу, що розміщені на платформах Udacity, Coursera та edX. Завдання дослідження: проаналізувати основні напрямки застосування масових відкритих дистанційних курсів у професійній підготовці майбутнього вчителя математики в рамках навчального процесу педагогічного ВНЗ. Об’єкт дослідження: підготовка майбутнього вчителя математики. Предмет дослідження: підготовки майбутнього вчителя математики із застосуванням масових відкритих дистанційних курсів. Методи дослідження: аналіз статистичних даних та наукових публікацій. Результати дослідження. Визначені курси, що можуть бути корисними студентам та викладачам дисциплін природничо-математичного циклу; виявленні їх переваги та недоліки. Поінформовано про результати експерименту із впровадження МВДК у навчальний процес на фізико- математичного факультету для студентів 4 і 5 курсів. Сформульовані рекомендації для подальшого впровадження МВДК в освітній процес. Основні висновки і рекомендації: МВДК доцільно включати для підтримки викладання окремих дисциплін; вдосконалення методик впровадження МВДК в навчальний процес має відбуватися одночасно із перекваліфікацією викладачів з метою освоєння існуючих курсів і створення нових.
  • Ескіз
    Документ
    Проект "Інтерактивна енциклопедія шарнірних механізмів"
    (Національна металургійна академія України, 2012) Пікалова, Валентина Валеріївна
  • Ескіз
    Документ
    Якість вищої освіти: категоріальний зміст дефініції та її основні детермінанти в контексті наукових поглядів представників пострадянських наукових шкіл
    (Национальная металлургическая академия Украины, 2017) Мороз, Володимир Михайлович; Мороз, Світлана Анатоліївна
  • Ескіз
    Документ
    Розвиток трудового потенціалу країни: державне управління чи державне регулювання?
    (Хмельницький університет управління та права, 2009) Мороз, Володимир Михайлович
    The analysis of approaches to revealing the plot of the state controlling and settling was made in the article. A short characteristic of labour potential system is given. The place and the role of state controlling in the process of forming and developing the labour potential of the country were defined.
  • Ескіз
    Документ
    Вступ до енергетичного менеджменту
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018) Артюх, Станіслав Федорович; Лазуренко, Олександр Павлович; Махотіло, Костянтин Володимирович; Черкашина, Галина Ігорівна; Веремійчук, Юрій Андрійович
    Розглянуто загальні положення організації навчального процесу у ВНЗ, наведено основні відомості про енергетику, зокрема технологію генерації електричної та теплової енергії, процеси передачі та розподілу енергії, організацію та регулювання виробничих процесів в енергетиці, правові та економічні основи енергозбереження, екологічні аспекти. Визначені основні положення енергетичного менеджменту. Показана роль та значимість запровадження систем енергетичного менеджменту на об’єктах генерації, передачі та розподілу, споживання енергії. Призначено для студентів енергетичних спеціальностей.
  • Ескіз
    Документ
    Психологічний супровід особистісних трансформацій правоохоронців на етапі професійного навчання
    (Донецький юридичний інститут МВС України, 2018) Твердохлєбова, Наталя Євгеніївна