Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Розвиток туризму та індустрії гостинності в стратегії постконфліктного відновлення економіки України
    (2022) Носирєв, Олександр Олександрович; Деділова, Тетяна Вікторівна; Токар, Інна Іванівна
    Статтю присвячено проблематиці удосконалення векторів стратегічного розвитку індустрії туризму та гостинності в умовах збройних конфліктів і пост конфліктного відновлення та оптимізація можливих заходів координації діяльності основних учасників індустрії туризму та гостинності з обґрунтуванням тенденцій розвитку галузі в умовах подальшого післявоєнного відновлення. Систематизовано негативні наслідки впливу збройних конфліктів на сферу туризму та гостинності, ідентифіковано основні перешкоди розвитку вїзного туризму у сучасних реаліях, досліджено стан та особливості туризму в Україні у воєнних та поствоєнних реаліях. Відзначається, що на розвиток туризму на території України негативно вплинули події ще 2014 року, які у 2022 році внаслідок ведення повномасштабних бойових дій вкрай негативно позначилися на туристичному бізнесі та функціонуванні індустрії гостинності, що відповідно вимагає розробки та вжиття антикризових заходів для успішного поствоєнного відновлення туризму в Україні. Наразі внутрішні туристичні потоки в Україні очікувано скоротяться, і причиною цьому є зниження купівельної спроможності громадян внаслідок військового конфлікту й удару по економіці та соціальній сфері країни. Акцентовано увагу на тому факті, що у світі є багато країн, коли після масштабних воєнних дій швидко відновлювали та розвивали туристичну індустрію. Проаналізовано досвід післявоєнного відновлення туризму у країнах, постраждалих від війн: Хорватії, Кіпру, Грузії, Ізраїлю та запропоновано використання досвіду цих країн при відновленні галузі туризму в Україні. Саме туристична галузь та індустрія гостинності повинна стати локомотивом поствоєнного відновлення економіки України. Підкреслюється той факт, що необхідним є фундаментальне оновлення туристичного брендингу України, в основі якого полягатиме безпека та захист туристів, а також формування іміджу безпечної країни.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості реструктуризації великомасштабних промислових підприємств в Україні
    (ВНЗ "Національна академія управління", 2006) Манойленко, Олександр Володимирович
    У статті розглянуті основні підходи до визначення поняття "кластер", запропоновані основні напрями формування об'єднань на кластерній основі та алгоритм організації промислових кластерів на основі реструктуризації крупних промислових підприємств.
  • Ескіз
    Документ
    Визначення сутності антикризових стратегій підприємства та особливостей їх формування
    (Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, 2014) Сиром'ятникова, Оксана Валеріївна
    Розглянуто теоретичні аспекти визначення сутності терміна "антикризова стратегія" та визначено основні параметри ознак, що зумовлюють класифікацію стратегій. Сформовано тривимірну матрицю для розроблення антикризових стратегій на основі визначення основних параметрів у координатах: динамічні – "економічна ефективність – платоспроможність – масштаб діяльності"; статичні – "структура персоналу – продуктивність праці – характер корпоративних зв’язків"; вплив зовнішнього середовища – "макроекономічні фактори – зміна параметрів ринку функціонування".