Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 12
  • Ескіз
    Документ
    Estimation of energy saving potential of industrial sites with methohods of process integration
    (Process Engineering Publisher, 2000) Tovazhnyansky, Leonid Leonidovich; Kapustenko, P. A.; Uliev, L. M.
  • Ескіз
    Документ
    Pinch-analysis of a crude oil unit
    (1996) Klemes, J.; Tovazhnyansky, L. L.; Kapustenko, P. A.; Andriychuk, N. D.; Uliev, L. M.; Zulin, B. D.
  • Ескіз
    Документ
    Conceptual foundations of the sustainable development theory
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017) Savchenko, Olga; Turan, Ugur
  • Ескіз
    Документ
    Energy and energy supply
    (ТОВ "Планета-Прінт", 2021) Tiutiunyk, Larysa Ivanivna; Ivanova, L. A.; Kasilov, V. І.
  • Ескіз
    Документ
    Energy and energy resources
    (ТОВ "Планета-Прінт", 2021) Tiutiunyk, Larysa Ivanivna; Ivanova, L. A.; Kasilov, V. І.
  • Ескіз
    Документ
    Marketing strategies for the enterprise of oil and gaz industry
    (ФОП Томенко Ю. І., 2020) Shyriaieva, Natalia Volodumyrivna; Al Barzenji, Zawand Awat Nadif
  • Ескіз
    Документ
    The Increase in Efficiency of the Modes Power Resources Consumptions of the Processing Equipment of the Enterprises of Oil-processing Industry
    (2018) Shokarov, Dmytro; Lazurenko, Oleksandr; Cherkashyna, Halyna; Chorna, Viktoria
    The technique of static planning of an experiment for creation of mathematical model of energy consumption of technological plants of the enterprise of oil industry is offered that has allowed to analyze effectively the factors which influence the production and to optimize the expenses, to reduce the prime cost and to increase the overall performance of the enterprise in general.
  • Ескіз
    Публікація
    Вектор інтенсивного зростання економіки України: свідомий вибір та історичний досвід
    (Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва, 2018) Дяченко, Тетяна Анатоліївна
    У статті досліджено проблеми економічного зростання в Україні. Підкреслено необхідність забезпечення інтенсивного типу зростання. Наведено досвід інших країн і зроблено акцент на доцільності його використання. Охарактеризовано рейтинг країн світу за глобальним інноваційним індексом, індексом глобальної конкурентоспроможності. Проаналізовано динаміку показників, що характеризують економічне зростання в Україні і світі. Виявлено резерви підвищення економічного зростання в Україні.
  • Ескіз
    Публікація
    Сутність та складові потенціалу енергозбереження промислового підприємства в умовах трансформації економіки
    (Національна академія управління, 2012) Кітченко, Олена Миколаївна
    В статті проведений аналіз теоретико-методологічних і практичних проблем раціонального використання енергетичних ресурсів на промисловому підприємстві, запропоновано авторське визначення сутності та складових потенціалу енергозбереження промислового підприємства.
  • Ескіз
    Документ
    Організаційно-економічне забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів на прикладі машинобудівних підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2016) Хан, Тетяна Феліксівна
    Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. Дисертацію присвячено питанням розробки та наукового обґрунтування теоретико-методичних основ забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів. Розглянуто систему енергозбереження з позицій якісного складу з урахуванням організаційно-функціональної структури в умовах обмеженості фінансових ресурсів підприємства. Досліджено понятійний апарат – розглянуто та уточнено визначення дефініцій "енергозбереження" і "енергоефективність", сформовано теоретичний базис забезпечення раціонального використання енергетичних ресурсів, запропоновано класифікацію заходів та засобів підвищення енергоефективності машинобудівних підприємств. На основі аналізу даних машинобудівних підприємств визначено, що структура промисловості України є енергозатратною за причин використання застарілих технологій організації виробництва та менеджменту. В роботі пропонується методичний підхід щодо формування системи забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів. Обґрунтовано підхід до планування заходів з енергозбереження з урахуванням стохастичного характеру процесу фінансування енергозбереження на машинобудівному підприємстві, що сприяє визначенню системи заходів раціонального використання енергетичних ресурсів. Удосконалено методичні положення формування організаційно-економічного забезпечення енергоефективності машинобудівного підприємства, що об’єднує систему оцінки існуючих заходів з енергозбереження, організаційно-функціональну структуру з їх реалізації та енергоаудит підприємства та дозволяє підвищити ступінь ефективності використання енергетичних ресурсів. Основні положення роботи підтверджені практичними результатами їх впровадження на підприємствах машинобудування.