Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Системний підхід щодо планування фінансових результатів діяльності підприємства
    (2021) П'ятак, Тетяна Вікторівна; Борзенко, Володимир Іванович
  • Ескіз
    Документ
    Антикризове управління фінансово-господарською діяльністю підприємства
    (ТОВ "ПромАрт", 2020) П'ятак, Тетяна Вікторівна; Борзенко, Володимир Іванович
    У тезах розглядається модель організації поетапного управління фінансово-господарською діяльністю підприємства на основі факторного аналізу та прогнозуванні зміни економічних показників підприємства на коротких часових інтервалах. Обґрунтована можливість оптимізації менеджерами результатів господарської діяльності підприємства в залежності від впливу зовнішнього середовища в умовах розвитку кризових процесів в економіці.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив грошових потоків на фінансову стійкість підприємства
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018) П'ятак, Тетяна Вікторівна; Борзенко, Володимир Іванович; Кулініч, А. Ю.
  • Ескіз
    Документ
    Гроші та кредит
    (ФОП Іванченко І. С., 2021) П'ятак, Тетяна Вікторівна; Сітак, Ірина Леонідівна
    Дисципліна "Гроші та кредит" належить до циклу дисциплін професійної підготовки за спеціальністю. Наукове розуміння проблем грошей, грошового обігу, кредитних відносин, банківської справи є необхідним компонентом становлення професійних економічних знань студентів. Сучасний фахівець з фінансів здатен досягти успіху в своїй професіональній діяльності тільки за умови наявності чіткого уявлення щодо сутності і видів грошей, кредиту, грошово-кредитного обороту, валюти і валютних відносин, організації грошового обороту; знання основних принципів побудови грошових систем й правил кредитування; розуміння впливу грошово-кредитної та фіскально-бюджетної політики на економічний розвиток держави. Тільки свідоме використання інструментів грошово-кредитної системи здатне забезпечити ефективність роботи господарюючих суб’єктів у всіх ланках суспільного виробництва.