Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни "Програмування для корпоративних мереж"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Мезенцев, Микола Вікторович; Заполовський, Микола Йосипович
    Об’єднання комп’ютерів в обчислювальну мережу дозволяє збільшити продуктивність праці людей, що працюють на цих комп’ютерах. Скоординована робоча група при цьому може виконувати більш складні проекти, які складаються з багатьох окремих завдань, і комп’ютерна мережа допомагає у розв’язанні пов’язаних з цим проблем. Ефективність роботи мережі визначається рівнем підготовки її користувачів, їх умінням використовувати можливості, які надає мережа, а також рівнем виконання організаційних заходів щодо роботи в мережі.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни "Проєктування корпоративних мереж"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Мезенцев, Микола Вікторович
    Корпоративна мережа – це досить складна структура, яка використовує різні типи зв’язку, комунікаційні протоколи та засоби підключення ресурсів. З точки зору зручності побудови та керованості мережі слід орієнтуватися на однотипне обладнання одного виробника. Однак практика показує, що постачальників, які пропонують максимально ефективні рішення для всіх завдань, не існує. Мережа, що працює, завжди є результатом компромісу – або це однорідна система, неоптимальна з точки зору ціни і можливостей, або більш складне в установці та управлінні поєднання продуктів різних виробників.
  • Ескіз
    Публікація
    Комп'ютерні мережі
    (ФОП Панов А. М., 2019) Мезенцев, Микола Вікторович; Заполовський, Микола Йосипович; Панченко, Володимир Іванович
    Розглянуто використання технологій віртуалізації для практичної роботи з комп’ютерними мережами. Лабораторний практикум реалізовано за допомогою віртуальних машин Qemu в середовищі GNS3 з використанням операційної системи RouterOS фірми Mikrotik та IOS фірми Cisco. Матеріал лабораторного практикуму може використовуваться для отримання навичок практичного застосування наступних мережних технологій: маршрутизація, безпровідні мости, виртуальні приватні мережі, віртуальні локальні мережі. Призначено для студентів денної та заочної форм навчання за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія», а також може бути корисно як для початківців, так і для досвідчених спеціалістів, які займаються проектуванням та налаштуванням комп’ютерних мереж.