Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Ескіз
    Документ
    Створення дизайн-макету сторінок і айдентики інтернет-магазину косметики
    (Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького, 2021) Федченко, Ганна Валеріївна; Воронцова, Дар'я Володимирівна; Явдошенко, В. С.; Томків, В. П.
    В роботі досліджуються останні тренди в створенні дизайну, виготовленні концептуальної моделі розробки веб-сайту, адаптації сайту згідно проаналізованих веб-сторінок, з впровадженням законів, правил та принципів дизайну. Досліджено два найбільш поширених методу розробки веб-сайтів, які добре працюють як на настільних комп'ютерах, так і на мобільних пристроях, - це чуйний і адаптивний дизайн. Використовано лінії, форми, колір, текстури, розмір і т. д., а також багато інших елементів для створення акценту. Розглянуті принципи дизайну, що полегшують акцент: баланс, близькість, вирівнювання, повторення. Закон близькості каже, що сприйняття елементів, які знаходяться поруч один з одним, буде єдиною групою. Виділяючи елемент з цієї групи, привертаємо додаткову увагу до нього. Була використана 12 колонна бустрапівська сітка, яка суттєво облегшує роботу верстальника та розробника сайту. Проаналізовано наявність зручної навігації та прозорість структури сайту, враховуючи художню цінність та чіткість графічного дизайну, а також доброзичливість сайту до пошукових систем. Зручність користування пов’язана зі здатністю споживача визначити, де він перебуває і що він чи вона може робити в кожен момент навігації по сторінкам сайту. Розроблено юзер-флоу для даного проекту, для чого були проаналізовані сучасні вимоги до ecommerce-сайтів. Було досліджено повний шлях користувача від першого візиту на сайт до покупки – цільової дії. Функціонал сайту реалізовано з використанням технологій web-програмування, з метою зробити зручний і ефективний інструмент бізнесу. Виконано програмну частину розробки сайту з використанням HTML, CSS і JavaScript. Проведено тестування функціональності, виконана перевірка usability сайту, тестінг інтерфейсу, UI Testing. За результатами тестування інтерфейсу користувача, була виконана перевірка на відповідність всім вимогам та стандартам графічних інтерфейсів. Тестування кросбраузерності на Mozila Firefox, Opera, Google, Safari та запущено веб-сайт в роботу для приваблення клієнтської бази.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з курсу "Теорія ймовірностей"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Матюшенко, Микола Васильович; Федченко, Ганна Валеріївна; Шеліхова, Інеса Борисівна
    Методичні вказівки містять умови задач залікового завдання у рамках курсу «Теорія ймовірностей », що викладається студентам спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» у ННІКМПФМ. Теорія ймовірностей є важливою частиною математичної освіти випускника будь-якого технічного університету. Імовірнісні методи широко застосовуються при вирішенні великого числа інженерних, економічних, фінансових, природно - наукових завдань. Разом з тим, при самостійному вивченні теорії ймовірностей студент стикається зі значними труднощами, оскільки хороші підручники і задачники з теорії ймовірностей не завжди доступні , і вони часто орієнтовані на роботу студента з викладачем. Особливо це відноситься до методів рішення імовірнісних завдань. Справа в тому, що на відміну від інших розділів математики, завдання з теорії ймовірностей важко розбити на невелике число типових завдань. Незважаючи на розбиття завдань по розділах , до яких вони належать, часто зустрічаються завдання, що вимагають оригінальних міркувань . Студент нерідко зустрічається з ситуацією, коли він просто не уявляє, з чого слід почати вирішення завдання. У методичні вказівки включені приклади розв’язання задач по кожній з тематик. Крім того вказівки містять 26 варіантів контрольної роботи з теорії ймовірностей. Завдання ставляться, до найбільш важливих розділів стандартного курсу теорії ймовірностей .
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до лабораторних занять з курсів "Основи математичного та геометричного моделювання в комп’ютерній графіці" та "Основи геометричного моделювання"
    (2023) Федченко, Ганна Валеріївна; Шеліхова, Інеса Борисівна; Матюшенко, Микола Васильович
    Методичні вказівки містять варіанти завдань у рамках курсів «Основи математичного та геометричного моделювання в комп’ютерній графіці» та «Основи геометричного моделювання», що викладаються студентам інженерно-фізичного інституту спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» вибіркового блоку «Геометричне моделювання та графічні інформаційні технології». Формування зображення і різноманітні дії над ним вимагають від користувача відомої математичної грамотності. Геометричні поняття, формули, які стосуються плоскому і тривимірним випадках, грають в комп'ютерній графіці особливу роль. Принципи аналітичної, диференціальної геометрії в з'єднанні з весь час зростаючими можливостями обчислювальної техніки є тією частиною комп'ютерної графіки, що завжди розвивається. У методичні вказівки включені варіанти завдань лабораторної роботи «Побудова кривих. Іграшка», приклад виконання, розглянуті методи за допомогою яких можна розв’язати цю задачу, а саме метод Лагранжа, метод Ньютона - метод розділених різниць, побудови кривих Без'є.
  • Ескіз
    Документ
    Моделирование изображений в механических средах деталей
    (Таврійський державний агротехнологічний університет, 2018) Бережной, Виталий Александрович; Матюшенко, Николай Васильевич; Федченко, Анна Валерьевна
    В работе предлагается применение геометрического метода имиджевой интерполяции для исследования напряжѐнных контуров деталей.
  • Ескіз
    Документ
    Геометрическое моделирование изображений напряжённого состояния деталей
    (Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького, 2016) Бережной, Виталий Александрович; Матюшенко, Николай Васильевич; Федченко, Анна Валерьевна
    В работе применяется геометрический метод имиджевой интерполяции для исследования напряжённых контуров деталей.
  • Ескіз
    Документ
    Построение 3D-модели зубчатого колеса в приложении GearTeq
    (НТУ "ХПИ", 2018) Бережной, Виталий Александрович; Матюшенко, Николай Васильевич; Федченко, Анна Валерьевна
    В статье рассмотрен процесс построения и моделирование зубчатого колеса в универсальном CAD приложении GearTeq. Данное приложение позволяет создавать 3D модели зубчатых колёс практически любой зубчатой передачи. Сделан обзор подобных систем и показана актуальность и простота использования данного приложения. Перечислены основные объекты, которые может обрабатывать система GearTeq. Показан интерфейс, процесс работы и перенос информации приложения в программный комплекс SolidWorks. Разобраны и проанализированы дополнительные возможности приложения. Приведены основные особенности работы программы. Рассказан механизм моделирования профиля зуба зубчатого колеса. Рассмотрен пример создания конического зубчатого колеса в GearTeq и перенос его данных в CAD систему SolidWorks. Показаны главные преимущества использования приложения при проектировании и сделаны общие выводы по его применению.