Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Публікація
    Гідроенергетика. Том 2. Гідравлічні машини
    (ТОВ "Промарт", 2020) Сокол, Євген Іванович; Черкашенко, Михайло Володимирович; Потетенко, Олег Васильович; Дранковський, Віктор Едуардович; Гасюк, Олександр Іванович; Гриб, Олег Герасимович
    Вперше в підручнику по гідроенергетиці представлені всі аспекти сучасної теорії і проектування гідропневмоприводів і гідропневмоавтоматики, проектування гідравлічних турбін, об'ємних гідромашин, насосів і оборотних гідромашин. Велику увагу автори приділили питанням регулювання гідротурбін і проектування гідропневмоприводів з високою точністю позиціонування виконавчих пристроїв для систем регулювання. Теорія і методи проектування ілюструються численними прикладами побудови схем промислових об'єктів. Сучасний матеріал підручника становить великий інтерес для студентів при вивченні відповідних курсів, а також для аспірантів, які спеціалізуються в області проектування гідравлічних машин і гідропневмоприводів для гідроенергетики.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки з курсу "Інформатика"
    (НТУ "ХПІ", 2013) Тверитникова, Олена Євгенівна; Крилова, Вікторія Анатоліївна; Васильченков, Олег Георгійович
    У методичні вказівки включені питання арифметичних і логічних основ комп'ютера, а саме: подання числової інформації за допомогою систем числення, позиційні, непозиційної системи числення, переведення чисел у позиційних системах числення, арифметичні операції в позиційних системах числення, подання чисел у форматі з фіксованою і плаваючою комою, основні поняття алгебри логіки.
  • Ескіз
    Документ
    Навчальна програма дисципліни "Архітектура комп'ютера. Комп'ютерна схемотехніка"
    (НТУ "ХПІ", 2009)
    Навчальна дисципліна "Архітектура комп'ютера. Комп'ютерна схемотехніка" присвячена знайомству з логічною організацією та структурою комп'ютера, вивченню основних принципів дії, інформаційних зв'язків та взаємного з'єднання основних логічних елементів комп'ютера, вивченню основних прийомів роботи у програмі комп'ютерного моделювання електричних схем та електронних пристроїв Electronics Workbench.