Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 9 з 9
  • Ескіз
    Публікація
    Особливості бухгалтерського обліку в Польщі для українських спеціалістів
    (ФОП Томенко Ю. І., 2022) Зборщик, Тетяна Леонідівна; Колєсніченко, Анастасія Сергіївна
    Польський ринок праці для бухгалтерів-українців дещо відрізняється від звичного вітчизняного. Українські бухгалтери, виступаючи фахівцями широкого профілю, є конкурентоспроможними у Польщі. Тому, з позиції перспектив отриманого досвіду закордоном, доцільно відзначити, що повернувшись в Україну, такі бухгалтери будуть більш затребувані ніж їх колеги, що не мають досвіду роботи в іншій державі.
  • Ескіз
    Документ
    Актуальні питання аудиту фінансової звітності за міжнародними стандартами
    (ФОП Томенко Ю. І., 2021) Єршова, Наталя Юріївна; Головченко, Наталія Романівна
  • Ескіз
    Документ
    Розвиток бухгалтерського обліку в умовах переходу до цифрової економіки
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020) Єршова, Наталя Юріївна
    В статті запропоновані напрями розвитку бухгалтерського обліку в умовах переходу до цифрової економіки. Обгрунтовані можливості, які надає інформаційна економіка для розвитку бухгалтерського обліку як частини соціально-економічного простору. Згруповані основні фактори, які впливають на розвиток бухгалтерського обліку. Представлено зміни в потребах потенційних користувачів звітної інформації, щодо результатів або наслідків управління діяльністю підприємства, які характеризуються отриманням інформації щодо майбутнього підприємства. На цій основі досліджено основи створення архітектоніки структурованої інформаційно-аналітичної системи підприємства. Доведено роль та значення інструментів інжинірингу для удосконалення методології бухгалтерського обліку в іновацінйі економіці. Інструментами бухгалтерського інжинірингу визначені інноваційні методи у вигляді моделей, призначених для забезпечення фінансового, управлінського, податкового обліку, які характеризуються високим ступенем аналітичності; використанням математичного апарату (графіків, матриць, алгоритмів тощо); застосуванням структурованого робочого плану рахунків; використанням інформаційних технологій; можливістю обліку і аналізу численних факторів. Проаналізовані програмні продукти для представлення інформації системою бухгалтерського обліку з урахуванням нових ринкових умов, розроблена матриця відповідності інформаційної системи ієрархічному рівню управління на підприємстві. Визначено, що одним з напрямів розвитку бухгалтерського обліку в цифровій економіці є інформаційна безпека. Основними джерелами загроз інформації є внутрішні загрози, пов'язані з порушенням правил захисту інформаційних активів, які виходять від персоналу господарюючого суб'єкта. Розглянуто основні вимоги до професійних компетенцій бухгалтерів в нових економічних умовах.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні рекомендації до семінарських занять з дисципліни "Вступ до спеціальності"
    (НТУ "ХПІ", 2017) Давидюк, Тетяна Вікторівна
    Навчальна дисципліна "Вступ до спеціальності" є обов'язковою для вивчення студентами першого курсу спеціальності "Облік і оподаткування". Вивчення цієї дисципліни допомагатиме студентів в подальшому у вивченні дисциплін "Теорія бухгалтерського обліку", "Фінансовий облік", "Аналіз господарської діяльності" та інших. Метою навчальної дисципліни є формування у майбутніх спеціалістів за професійним спрямовуванням з обліку і оподаткування системних знань з концептуальних основ з обліку і оподаткування, системи вищої економічної освіти для забезпечення знайомства студентів з особливостями майбутньої професії. Дати студентам загальне поняття про бухгалтерський облік, його місце і роль в системі економічних відносин, ознайомити з правами, обов'язками і відповідальністю посадових осіб, які здійснюють ведення обліку, з основними вимогами до організації бухгалтерського обліку на підприємстві. Основними завданнями дисципліни є: мати загальне поняття про бухгалтерський облік, його місце і роль в системі економічних відносин; ознайомитись з правами, обов'язками і відповідальністю посадових осіб, які здійснюють ведення обліку; ознайомитись з основними вимогами до організації бухгалтерського обліку на підприємстві. Предметом навчальної дисципліни є теоретичні та практичні аспекти організації професійної підготовки з урахуванням світових освітніх тенденцій.
  • Ескіз
    Документ
    Конспект лекцій з дисципліни "Вступ до спеціальності"
    (НТУ "ХПІ", 2017) Давидюк, Тетяна Вікторівна
    Навчальна дисципліна "Вступ до спеціальності" є обов'язковою для вивчення студентами першого курсу спеціальності "Облік і оподаткування". Вивчення цієї дисципліни допомагатиме студентів в подальшому у вивченні дисциплін "Теорія бухгалтерського обліку", "Фінансовий облік", "Аналіз господарської діяльності" та інших.
  • Ескіз
    Документ
  • Ескіз
    Документ
    Обліково-аналітичне забезпечення економічної безпеки підприємства в навчальних планах підготовки фахівців з обліку і аудиту
    (Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, 2015) Давидюк, Тетяна Вікторівна
  • Ескіз
    Документ
    Інформаційні технології як потужний фактор підвищення якості підготовки фахівців з обліку і аудиту
    (Видавничо-поліграфічний центр "Київський університет", 2014) Давидюк, Тетяна Вікторівна; Москаленко, О. В.
  • Ескіз
    Документ
    Позиціонування обліково-аналітичного забезпечення економічної безпеки підприємства в навчальних планах фахівців напряму підготовки "Облік і аудит"
    (Одеський національний політехнічний університет, 2013) Давидюк, Тетяна Вікторівна; Боримська, Катерина Павлівна
    Розширено змістовне наповнення тем, відведених до вивчення студентами напряму підготовки "Облік і аудит" галузі знань "Економіка та підприємництво" за освітньо-кваліфікаційними рівнями "бакалавр", "спеціаліст", "магістр", шляхом включення питань обліково-аналітичного забезпечення системи економічної безпеки підприємства, викликане вимогами бізнесу.