Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Критерії розвитку особистості підприємця як лідера
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019) Гура, Тетяна Віталіївна; Фурманець, Борис Іванович
    В даній статті, проведено теоретично-методичний аналіз розвитку взаємозв’язаних ознак індивідуально-психологічних особливостей та психологічно-професійних критеріїв як суттєвих складових продуктивного розвитку особистості підприємця-лідера. Виявлено, що особистості, які мають цільову мотивацію до лідерства, продуктивніше оволодівають соціально-психологічними та спеціальними якостями, виявляють стійкі бажання досягати успіху в своїй підприємницькій справі. Доведено, що для повнішого та змістовнішого розкриття цих важливих аспектів проблеми, слід більш якісніше аналізувати індивідуально-психологічні особливості та аналізувати психологічно-професійні критерії розвитку особистості підприємця як лідера, що сприяє покращенню його особистісного потенціалу. Визначено, що саме продуктивний розвиток особистості підприємця як лідера, як правило, раціонально поєднаний з рівнем його особистісного потенціалу. Є очевидним те, що саме ці складові сприяють ефективному і надійному виконанню ділових функцій і завдань підприємцем-лідером у процесі підприємницької діяльності. Встановлено, що безумовно, науково-концептуальне обгрутування умов покращення психологічно-професійних складників особистісного потенціалу підприємця-лідера буде повноцінно сприяти продуктивній та ефективній підприємницькій, бізнес діяльності.
  • Ескіз
    Публікація
    Податковий аудит та оптимізація оподаткування в прогнозуванні розвитку великих бізнес-структур
    (Харківський національний автомобільно-дорожній університет, 2018) Колєсніченко, Анастасія Сергіївна
    Структурування бізнесу і фінансових потоків, використання різних видів платників податків для диференційованих трансакцій, планування архітектури угоди, застосування всього різноманіття договірних конструкцій, податкових пільг, реалізація можливостей юрисдикцій з різним податковим навантаженням складають лише невелику частину палітри, якою управлінці мають оволодіти та успішно застосовувати у своїй практиці для досягнення конкурентних переваг. Це обумовлює актуальність дослідження проблем сучасного податкового аудиту й напрямів оптимізації оподаткування, зокрема, в контексті прогнозування розвитку великих бізнес-структур. Комплекс процедур податкового аудиту та операції щодо оптимізації оподаткування великих бізнес структур для цілей прогнозування їх розвитку та забезпечення економічної безпеки має включати такі напрями: проведення податкового аудиту, експертизи застосовуваних схем податкової оптимізації на відповідність вимогам законодавства; розробка та впровадження ефективних схем оптимізації оподаткування; вибір оптимальних режимів оподаткування; мінімізація податкових ризиків при виборі контрагентів, розрахунок і прогнозування податкових наслідків передбачуваних угод і інвестиційних проектів; виявлення та оцінка податкового потенціалу, повернення надміру сплачених податків (включаючи супровід в суді), зокрема з питань застосування: коефіцієнта амортизації, податкових пільг та ін.
  • Ескіз
    Публікація
    Складові обліково-аналітичного забезпечення діагностики діяльності бізнес-структур при реалізації стратегічних компетенцій
    (НДЦ індустріальних проблем розвитку НАН України, 2017) Колєсніченко, Анастасія Сергіївна
    Мета даної статті полягає в розкритті сутності стратегічних компетенцій, висвітленні їх ролі, виявленні особливостей формування та втілення у реальному конкурентному середовищі на основі декомпозиції цієї економічної категорії. Доведено, що кожна з компонент стратегії бізнес-структур дозволяє реалізувати стратегічні компетенції на підґрунті використання структурно-організаційного, інституціонального й діагностичного інструментарію. В результаті проведеного аналізу досліджено функціональне призначення діагностичного апарату в процесі реалізації стратегічних компетенцій та обґрунтовано роль МСФЗ та МСА в системі обліково-аналітичного забезпечення діагностики господарювання бізнес-структур. Опираючись на отримані результати, можна стверджувати, що у подальшому доцільним буде більш глибоке вивчення теоретичних і прикладних аспектів формування складових обліково-аналітичного забезпечення побудови стратегій бізнес-структур для формування максимально адаптованих управлінських систем через використання ефективних облікових, організаційних та контрольних механізмів.