Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження характеристик спрацьовування індукційно-динамічного механізму
    (НТУ "ХПІ", 2018) Литвиненко, Вікторія Володимирівна
    Приведено конструкцію прямоходового індукційно-динамічного механізму, що застосовується в швидкодіючих брейкерах. Розроблено принципову електричну схему лабораторного стенду з дослідження індукційно-динамічного механізму та розглянуто принцип роботи схеми. Приведено опис елементів електричної схеми. Виготовлено макетний зразок індукційно-динамічного механізму та змонтовано мобільний лабораторний стенд з необхідними апаратами, закріпленими на DIN-рейці та допоміжними аксесуарами. Допоміжні деталі для монтажу елементів стенду виготовлені за допомогою сучасного 3D принтера FLASHFORGE CREATOR PRO. Отримано осцилограми перехідних процесів при спрацьовуванні індукційно-динамічного механізму, а саме: осцилограми струму в обмотці механізму та напруги на накопичувальному конденсаторі та осцилограма переміщення рухомого диску. Лабораторний стенд використовується у навчальному процесі як складова лабораторного практикуму з дисципліни "Електричні апарати".
  • Ескіз
    Документ
    Лингафонные уроки по информатике
    (НТУ "ХПИ", 2006) Лапузина, Елена Николаевна; Соловьева, Лилия Владимировна; Космачева, Татьяна Самуиловна
    В пособии рассматриваются основные терминологические понятия курса «Основы информатики», которые необходимы для освоения студентами-иностранцами. Данное пособие может быть использовано на аудиторных и консультативных занятиях и для самостоятельной работы студентов в сочетании с магнитофонной записью.
  • Ескіз
    Документ
    Исследование процесса обработки полимерно-абразивным инструментом при помощи моделирования
    (НТУ "ХПИ", 2013) Гончар, Н. В.; Кондратюк, Э. В.; Степанов, Д. Н.; Кучугуров, М. В.
    Предложена методика компьютерного моделирования процесса полирования дисковым полимерно-абразивным инструментом, разработанная с целью изучения поведения упругих полимерных волокон в зоне резания, объяснения результатов, полученных непосредственно на станке, анализа напряженно-деформированного состояния инструмента, а также с целью выбора рациональных режимов обработки и параметров инструмента.