Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 24
  • Ескіз
    Документ
    Способи економії енергоносіїв у ректифікаційних установках
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2010) Ульєв, Леонід Михайлович; Чернишов, І. С.; Колісник, С. А.
  • Ескіз
    Документ
    Визначення енергозберігаючого потенціалу для процесу ректифікації суміші метанол-етанол
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2010) Товажнянський, Леонід Леонідович; Ульєв, Леонід Михайлович; Рябова, Ірина Борисівна; Ковальчук, Олександр Олександрович
  • Ескіз
    Документ
    Проблеми та перспективи економічної інтеграції України в ЄС
    (ФОП Сидоренко А. В., 2022) Посохов, Ігор Михайлович; Проскуріна, Є. О.
  • Ескіз
    Документ
    Аналіз використання різних видів палива в системах теплопостачання
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2022) Тарасенко, Микола Олексійович; Тарасенко, Олександр Миколайович; Коваленко, Ю. Л.
  • Ескіз
    Документ
    Енергетичний потенціал НВДЕ областей України
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2011) Олейко, В. М.; Стрельбіцька, Н. Є.
    У статті досліджується енергетичний потенціал областей України шляхом визначення суми нормованого потенціалу нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії. Аналізуються відмінності у розрахунку енергетичного потенціалу НВДЕ областей за допомогою технічно-досяжних та економічно-доцільних значень показників.
  • Ескіз
    Документ
    Вугільна промисловість України і Польщі: сучасний стан та перспективи
    (Український культурологічний центр, 2008) Білецький, Володимир Стефанович; Козловська, А.
    У Європі на сьогодні тільки дві країни, – Україна і Польща, – зберегли вугледобувну промисловість, яка працює як для енергетичного, так і для металургійного сектора економіки. При цьому якщо Польща практично завершила її реструктуризацію, то Україна ще продовжує цей процес. Тому досвід Польщі в зазначеній галузі є дуже цінним для України. Стаття висвітлює стан, проблеми й перспективи української і польської вугільної галузі, містить висновки та рекомендації щодо подальших кроків у реформуванні української вугільної промисловості з урахуванням польського досвіду.
  • Ескіз
    Документ
    Переробка солоного вугілля: проблеми і перспективи
    (Національний університет водного господарства та природокористування, 2007) Білецький, Володимир Стефанович
  • Ескіз
    Документ
    Споживання електроенергії в житлово-комунальній сфері
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2011) Дзядикевич, Ю. В.; Гевко, Б. Р.; Никеруй, Ю. С.
    У роботі досліджено споживання електроенергії в багатоповерхових будинках для освітлення місць загального призначення протягом 2009 – 2010 р.р. Встановлено, що найбільша витрата електроенергії спостерігається в осінньо-зимовий період, а найменша – в літній. Передусім на витрату електроенергії впливає людський чинник. Запропоновано спосіб ефективного використання електроенергії для освітлення сходових площадок і під’їздів будинків.
  • Ескіз
    Публікація
    Оцінка резервів зниження собівартості продукції підприємства
    (Кременчуцький національний університет ім. Михайла Остроградського, 2020) Кітченко, Олена Миколаївна; Рижило, Василь Федорович
  • Ескіз
    Документ
    Вугілля у сучасному світі і Україні
    (Східний видавничий дім, 2003) Білецький, Володимир Стефанович
    Викопне вугілля - тверда горюча копалина органічного походження, один з найбільш поширених видів корних копалин. Викопне вугілля поширене на всіх континентах, на шельфі морів і океанів, а іноді і в їх глибоководних частинах. Це переважно чорна, блискуча, тьмяно-блискуча, матова речовина, що характеризується різними відтінками кольору і блиску, різною текстурою (землистою, шаруватою, монолітною) та структурою (смугастою, штриховою, однорідною та ін.) та поверхнею зламу (зернистою, гладенькою, напівраковинною та ін.), різною тріщинністю з плитчатою, кутасто-грудкуватою та ін. відмінами; поодинокими включеннями вуглефікованих фрагментів різних частин рослин; прошарками осадових порід та мінеральних включень.